Від випробувань до благословень: розрізняючи Божий план у вашому житті

Чому ми переживаємо випробовування? Чому Бог допускає труднощі на шляху благословень та нашому житті? Відповідь доволі проста. Перешкоди очищують наші молитви і допомагають нам ставати смиренними. Це смирення дозволяє нам справитися з благословенням та нашим ростом, не впасти в гордість.

Життєві випробування смиряють нас, ламають, як гордого Петра, котрий був готовий померти за Господа, а потрапляє в таку ситуацію, де, взагалі, відкидає навіть знайомство з Ним. Йому потрібно було пройти через цю ситуацію, щоби присмирити себе та бути готовим проповідувати науку Христа.

Бог все тримає під Своїм контролем! В нашому житті немає нічого, щоб б Бог не бачив і чого б не допустив. Він дозволяє випробовуванням вдосконалювати нас, щоби згодом міг послати на нас Свої різноманітні благословення.

Апостол Яків навчає нас радіти випробовуванням: «Ви знаєте, що іспит вашої віри виробляє витривалість, за витривалістю ж нехай слідом іде чин досконалий, щоб ви були досконалі та бездоганні й щоб нічого вам не бракувало» (Як 1:3-4).

Отже, кожному із нас не слід здаватися. Не переживайте, Господь не забув про нас. Насправді, ми перебуваємо в Нього саме там, де Він прагне нас бачити. Він приготовляє нас до прийняття благословення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *