Краще за те, що вважається найкращим у світі

«Коли ж вам не любо служити Господеві, то вибирайте собі сьогодні, кому хочете служити: чи богам, яким служили батьки ваші по той бік ріки, чи богам аморіїв, у землі яких ви живете; я ж і мій дім служитимемо Господеві» (Іс. Нави. 24:15).

Чи може гріх бути веселим? Дуже дивне запитання, чи не так? Нам потрібно усвідомити, що все ж таки гріх приносить певні задоволення. В іншому випадку навіщо тоді грішити? Проте ці задоволення тривають дуже коротко. Потім насуваються проблеми. Ось чому ми повинні завжди зважувати і робити правильні вибори.

Ісус Навин став перед ізраїльським народом і сказав: «… вибирайте собі сьогодні, кому хочете служити…», – і додав: «я ж і мій дім служитимемо Господеві» (Іс. Нав. 24:15).

Ілля стояв на горі Кармель і звертався до непостійного і недовірливого народу Ізраїля, кажучи: «Докіль кульгатимете на обидва боки? Коли Господь є Бог, ходіть за Ним; коли ж це Ваал – ходіть за ним» (І Цар. 18:21).

І Мойсей вирішив вибрати труднощі замість задоволень. «Він волів радше страждати разом з людом Божим, ніж дознавати дочасної гріховної втіхи» (Євр. 11:25). Завдяки правильному вибору він став вільною людиною.

Вибираючи Бога, ми обирає найкраще й найдосконаліше. У Бога ми завжди зможемо віднайти: спокій, мир, любов, справедливість, гарантію Царства Небесного після нашої смерті. Натомість, що приносить нам світ? Страждання, війни, жахіття та несправедливість, а вкінці ще й втрату Царства Небесного й вічні муки.

Який би вибір ми не зробили, рано чи пізно ми все ж таки опинимося перед Божим обличчям. Тому так важливо пам’ятати, що тільки одна-єдина дорога веде до неба, і вона єднається з дорогою Ісуса, Котрий помер на хресті за наші гріхи й воскрес із мертвих.

Якщо ми бажаємо потрапити на небеса, то все своє життя маємо присвятити Богу, просити Його про прощення гріхів та почати йти за Ним, як за своїм Спасителем та Господом.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *