У Бога є тайни, якими Він прагне поділитися

І ці тайни очікують свого часу. Пророк Амос пише: «Дійсно, Господь Бог не робить нічого, не об’явивши намисли свої своїм слугам-пророкам» (Ам. 3:7). Час пророків минув, проте Господь не перестає говорити і сьогодні. Його пророча природа – жива й активна. А всі тайни створені для того, щоби їх розкрити, щоби з ними ділитися.

Спочатку Господь розкриває Свої тайни близьким друзям-слугам. Це так само, як чинимо і ми. Кому ми відкриваємо свої секрети? Звичайно, що найближчим та найдорожчим. Адже тут має бути не тільки довіра, але й відчуття безпеки та захищеності. Так чинить і Бог.

Якою є природа тайни?

«Слава Божа в таїнстві слова, а царів слава – досліджувати слово» (Прип. 25:2). Господь ділиться деякими тайнами відразу, а деякі приховує і залишає на потім. Бо таїнство – це частина Божої природи. Це і є тайні пророчі шляхи Бога, де Він щось стримує, щось відкриває, з чимось ділиться, а щось приховує на майбутнє. І ці Божі шляхи розкривають динаміку наших відносин із Богом.

Тайнами потрібно ділитися. У Господа є саме такі тайни, якими Він прагне поділитися з нами. Нам потрібно тільки прийняти їх та стати Його слугами й друзями.

Як нам слід поводитися з Божими тайнами?

Дуже часто ми можемо спостерігати, що люди занадто швидко розкривають отримані від Бога тайни. А це не дає бажаного результату, – і тоді ніхто нікому не допомагає.

Що ж слід робити? Нам потрібно завжди вступати в діалог зі Святим Духом. А для цього ми можемо використати чудовий приклад: в кожного із нас є червоний, зелений та жовтий кольори. Маючи їх у своєму використанні, нам слід запитати Святого Духа: «Який саме колір я можу використати, щоби поділитися з іншими Божою тайною?». І тоді відповідь буде очевидною: зелений буде означати – вперед; червоний – зупинись та очікуй подальших вказівок; жовтий – очікуй мудрості й розуміння.

Бог творить великі діла, коли Його друзі-слуги прислухаються до Його тайн й мудро діляться ними з іншими людьми. Якщо ми прагнемо почути від Бога тайну, що маємо відкрити своє серце до Його слова. І тоді ми не тільки почуємо від Господа тайну, але і зуміємо поділитися нею з іншими. Нам потрібно тільки стати Його друзями.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *