Як нам пережити COVID-19?

У кожного із нас наступив такий період у житті, коли ми боїмося один одного, коли нас опанував страх та відчай, щоби не принести до своєї сім’ї смертельний вірус. Чи готові ми повернути у свої домівки мир та спокій?

Господь звертається до нас, закликаючи вірити та надіятися тільки на Нього одного. Слухаймо Його мудрих настанов та порад, виконуймо їх, повернімо собі спокій, радість та мир.

 Виключімо телевізор. Чому так важливо дотримуватися цієї поради? Чи бачили ми новини, котрі 24 години на добу, висвітлюють нам жахливі події, наголошуючи, що світ приречений? І нічого доброго та світлого. Всі ці новини підкошують нашу віру, руйнують духовний світ,  і ми забуваємо, що «Дух Божий творив мене, і подув Всесильного мене оживлює» (Йов. 33:4).

Чи не пора нам розпочати дихати повними грудьми надії та віри у Бога? Вже настав той час, щоби ми почали чекати добра та милосердя від Господа. «Добрість і милість будуть мене супроводити усі дні життя мого, і житиму в домі Господнім по віки вічні» (Пс. 23:6).

Включімо духовні пісні прослави Богу, щоби проголошувати мир та безпеку.

 «Твердий та міцний духом, зберігає глибокий мир і на тебе уповає!» (Іс. 25:3).

Прослава Бога допомагає нам у житті, скріплюючи та відновлюючи нашу віру у Нього. «Яка велика, Господи, твоя доброта, що її ти зберіг тим, що тебе бояться, і чиниш тим, що до тебе прибігають, перед людськими синами!» (Пс. 31:20).

Безперестанно молімося 90 Псалом.

Молімося його всієї сім’єю, родиною, із друзями, церквою, спільнотами. Адже там змістяться такі слова, які так необхідні нам, особливо, у цей важкий час. «Він бо спасе тебе від сітки птахолова і від погибельного мору. Він тебе покриє крилами своїми, і ти втечеш під його крила; щит і забороло – його вірність» (Пс. 90:3-4).

«Ти не злякаєшся ні страху вночі, ані стріли, що вдень літає, ані чуми, що в пітьмі бродить, ані зарази, що нищить опівдні. Нехай і тисяча упаде біля тебе і десять тисяч праворуч від тебе, -до тебе не підійде» (Пс. 90:5-6).

«Бо Господь – твоє прибіжище, Всевишній – твій захист. Ніяке лихо до тебе не приступить, ніяка кара не підійде близько намету твого» (Пс. 90:9-10).

Приймімо Богом даний авторитет.

Молімося молитвою, котрою апостол Павло молився: «Я молюся, щоб він просвітлив очі вашого серця, аби ви зрозуміли, до якої надії він вас кличе, яке то багатство славної спадщини між святими, і яка безмірна велич його сили для нас, що повірили, за діянням могутності його сили, яку він здійснив у Христі, коли воскресив його з мертвих і посадовив на небі праворуч себе, вище від усякого начала, власти, сили й володарства та всякого імені, яке б воно не було, не тільки на цьому світі, але й на тому, що буде. І він усе підкорив під його ноги й вивищив його понад усе, як Голову Церкви, яка є його тілом, повнотою того, що виповнює все в усіх» (Еф. 1:18-23).

Радіймо та насолоджуймося своєю сім’єю. 

Використовуймо цей час карантину, як час миру та єдності, грайте, мрійте, поважайте один одного, цінуйте свою сім’ю, дітей, родину.

«Веселе серце – ліки добрі; а дух прибитий висушує й кості» (Прип. 17:22).

«Ти мені стежку життя покажеш, повноту радощів, що в тебе; блаженство по твоїй правиці вічне» (Пс. 16:11).

Дуже швидко все мине. Бог з усім справиться, бо Він – вірний та милосердний, люблячий та добрий.

Зображення: Vektor Kunst iXimus із сайту Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *