Нове життя у Воскреслому Христі

Христос Воскрес!

Цей день, день Христового Воскресіння, приносить кожному із нас прощення, відкуплення, дарує спасіння.

Христос Воскрес – на цих двох словах закладена наша віра, наша надія, любов і все християнське життя. Цими двома словами знищені всі біди та страждання людського роду, вже більше смерть та ад немає влади над тими, хто вірить у Воскреслого Спасителя. Ці два слова дарують надію, свободу та Вічне Життя.

Тому в цей світлий день Христового Воскресіння подякуймо Богові за безмежну любов до людини, бо смерть, яка чигала на все людство, Христос переміг Своєї хресною смертю. Ціна нашого спасіння занадто висока: Ісус, Творець, Бог, наш Спаситель, віддав за нас Своє життя, щоб ми отримали Вічне Життя з Ним та в Ньому.

Апостол Павло пише: «А як Христос не воскрес, то марна віра ваша» (І Кор. 15:17). Христове Воскресіння в наших серцях та нашому житті підтверджується не тільки словами: «Воістину Воскрес!», але радістю в Господі, любов’ю до Христа. Бо тільки та людина, котра вміє по-справжньому любити, зрозуміє Божу любов і ніколи не буде сумнівається ній.

Сьогодні ми отримали від Воскреслого Христа нове життя. Тому докладаймо зусилля, щоби зберегти його до кінця, маючи нові думки, проказуючи нові слова, здійснюючи нові добрі справи, котрі будуть подякою Воскреслому Ісусу.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *