Молитися чи діяти – що важливіше?

Сам Ісус закликає нас приходити до Його Отця в молитві. Та повчає нас, що тільки у Його Слові ми можемо віднайти усі відповіді, які нас тривожать. «Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчиняю» (Мт. 7:7-8).

Чудові слова, але чи означають вони, що ми завжди будемо отримувати саме те, що шукали? Звичайно, що ні. Адже кожен відповідальний батько дає своїм дітям не все, що вони бажають, але все, що їм насправді потрібно. Так і наш люблячий Небесний Отець дає нам тільки те, що є для нас найнеобхіднішим.

Молитва допомагає людині змістити акцент з самої людини та перекласти його на Бога. і при цьому людина побачить, що змінюється на краще. Тому, якщо хтось і скаже, що ми повинні робити щось більше, аніж просто молитися, то запам’ятаймо цю просту істину: ми можемо зробити щось більше, але тільки в тому випадку, коли ми уже помолилися про це. Проте ми не можемо добитися результату, якщо будемо просто діяти, перед цим не помолившись.

Бо молитва допомагає людині у житті. Якщо ми будемо молитися за інших, то матимемо менше проблем зі здоров’ям. Бо тим, хто сприймає Бога, як люблячого, а не віддаленого й далекого Отця, молитва дає підтримку у психологічному житті. Люди, котрі молилися та дбали про інших, ніколи не впадали у депресію. Також люди, котрі практикують молитву, менше вживають алкоголь. Бо молитва допомагає усвідомити цінність свого життя й впливає на покращення відносин з іншими.

Молімося – й у нашому житті все налагодиться!

Фото ілюстративне: congerdesign– Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.