Ми занадто багато працюємо.

Ми завантажені роботою, поглинуті своїми амбіціями, бажаннями, прагненнями, повсякденними задачами, гонитвою за збагаченням, що вже й перестали шукати головного. Ми забули, що ми тут для того, щоби навчитися любити Господа і свого ближнього. І, звичайно, що у кожного із нас мало, дуже мало часу.

«Тож, уважайте пильно, як маєте поводитися, – не як немудрі, а як мудрі, використовуючи час, бо дні лихі» (Еф. 5:15-16).

Наш Творець не поклав на Своїх створінь масу справ, які необхідні для виживання, позбавивши нас часу на власне життя та пошуки Царства Небесного.

Богові не угодно, щоби ми постійно були заклопотані своїми життєвими проблемами, не знаходячи часу на спілкування із Ним та один одним. Звичайно, що чимало справ та проблем Царства переплітаються із нашим повсякденним життям, але інколи ми так захоплені буденністю, що забуваємо, що потрібно, докладаючись усіх сил, щоби плести, а не триматися на воді. Бог не створив нас для постійного навантаження та зайнятості, але для Себе і наших ближніх.

   Тому ми повинні вчитися думати не тільки про виживання та безкінечних справах, але і про Бога і Його Царство. Бо шукати Царство – це шукати Його спосіб життя, вивчаючи красу Його творіння, споглядаючи істину, любов, справедливість. Для цього ми й створені. І, якщо ми будемо цим перейматися, то Господь попіклується і про інше.

Іноді за суєтність наших справ, буденність нашого життя, ми не помічаємо тієї краси, яка навколо нас. Ми біжимо й біжимо: дім, робота, дім, робота; суєта навколо нас, а потім приходить смерть… і ми так і не побачили тієї краси, котру Бог створив для нас, і ми та і не осягнули сенсу життя.

Вкінці життя ми все одно нічого собою не візьмемо, то для кого ж тоді ми намагаємося заощадити, назбирати? Насправді ми тільки те й робимо, що впродовж цілого свого життя збираємо одні тільки проблеми, клопоти, турботи. Розпочнімо шукати Царства Божого, Його правди та справедливості, і це все нам докладеться. Господь обіцяє попіклуватися про всі наші потреби та бажання, про всі дрібниці та клопоти нашого життя. Ні про що не переживаймо, а шукаймо Його Царства.

Фото ілюстративне: People photo created by cookie_studio – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *