Небіблійна поведінка в час карантину

Читаючи Святе Письмо, ми черпаємо з нього відповіді на всі питання, котрі так турбують та тривожать нас. У ньому ми також знаходимо всі ті настанови, котрі маємо виконувати, перебуваючи вдома, під час карантину.

Довіряймо Богові, просімо у Нього допомоги, а не жаліймося та не нарікаймо: «Молодим був я і вже постарівся, але не бачив покинутого праведника і його нащадків, які просили б хліба» (Пс. 37:25). Господь завжди піклувався і піклується про Свій народ. Не бійтеся і не намагайтеся запастися тими речами, котрі вам не потрібні. Благословляйте Бога, він завжди вірний.

У Біблії ми знайдемо відповіді на всі питання. І навіть, коли справа доходить до карантину та самоізоляції, браку їжі та медикаментів, то Біблія подає нам прямі вказівки, як ми повинні реагувати на всі ці речі.

У Біблії є розповідь про чотирьох прокажених, котрих відправили на карантин. Вони розраховували тільки на смерть, але все ж таки наважилися увійти в табір свого ворога: «Як же ті прокажені прийшли до краю табору, увійшли вони в один намет і, наївшись та напившись, набрали срібла, золота й одежі та й вийшли те поховати. Потім повернулись, увійшли в Другий намет і там набрали й вийшли, щоб сховати. Далі ж кажуть один одному: «Не так ми зробимо! Цей день – день доброї новини. Коли мовчатимемо й чекатимемо, поки розвидниться, нас покарають. Ходімо зараз же й сповістімо про це в царському палаці» (ІІ Сам. 7:8-9). Коли ці люди, котрі перебували на карантині, знайшли вдосталь їжі, то спочатку вони наїлися, напилися, назбирала золота та срібла для себе. Але потім сказали один одному: «Не так ми зробимо! Цей день – день доброї новини»,  якою ми маємо поділитися з іншими.

Зрозуміймо свою відповідальність перед іншими людьми у час цього карантину. Сьогодні день добрих новин. Ми не повинні втрачати свою людяність, згрібаючи з прилавків магазину їжу та інші товари, боячись, що помремо з голоду. Нам слід розпочати надіятися на Бога, молитися за своїх ближніх, просити милосердя та зцілення для цілого світу.

Фото ілюстративне: congerdesign із сайту Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *