Любіть один одного

Любити один одного – це те єдине, про що Господь просить нас.  Із всього, що ми робимо «заради Бога», тільки наше виконання любові залишиться актуальним у вічності.

Щоби любити, ми повинні зберігати Божі Заповіді й отримувати насолоду від спілкування один з одним. Ісус вибрав смерть на хресті, щоби вічно насолоджуватися спілкуванням з нами.

Ісус заплатив велику ціну за те, щоби ми любили один одного, а ми постійно ображаємо наших ближніх. Він взяв на Себе наші образи. Він поніс не тільки те, що ображає Бога, але й те, що ми робимо, ображаючи один одного.

Він наскільки полюбив нас, що не вагаючись, віддав за нас Своє життя. Якщо Він так любить нас, то як ми можемо не любити один одного? Що нас стримує від любові? Гордість, самолюбство, очікування чогось від інших людей, образи, розчарування, незадоволення. Щоби любити, ми повинні позбутися всіх цих егоїстичних складових.

Та, на жаль, чимало із нас переконані, що тільки вони праві, а всі інші помиляються. Ми так швидко помічаємо щось погане в інших, але не бачимо своєї поганої «колоди».

Щоби любити інших, ми повинні розуміти, що вони відрізняються від нас. Ми повинні прийняти те, що всі інші відрізняються від нас своїми дарами, талантами, покликанням. І це прекрасно. Бо саме відмінність між нами робить нас цікавими й дивовижними, коли ми працюємо разом і клопочемося про добру справу.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *