Пастирський лист владики Василія Івасюка на проведення щорічної благодійної акції “Великодня милостиня”

Вих. КЄ 21/153

Від 11 березня 2021 року Божого

Пастирський лист на проведення щорічної

благодійної акції “Великодня милостиня”

 

Всесвітлішим та всечеснішим отцям, вірним Коломийської єпархії

та усім людям доброї волі

«Я був голодний, і ви дали Мені їсти; мав спрагу, і ви Мене напоїли; чужинцем був, і ви Мене прийняли; нагни, і ви Мене одягли; хворий, і ви навідалися до Мене… Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменшихви Мені зробили» (Мт. 25, 34-36.40)

На порозі Великого посту євангелист Матей звертається до кожного з нас словами про Страшний суд, на якому можна буде оправдатися ділами милосердя. Допомагаючи голодному, спраглому, чужинцеві, нагому, хворому, ми служимо Ісусові, який сам сказав: «Усе, що ви зробили одному з братів моїх найменших – ви мені зробили» (Мт. 25, 40).

Нині Господь відкриває нам потреби людей, котрі страждають від наслідків війни, перебувають у нещастях і хворобах, особливо від пандемії коронавірусної, залишилися самотніми і бідними, сиротами та інвалідами. Всі ці люди потребують від кожного з нас милосердя і підтримки, що є виявом нашої живої віри.

Єпархіальний благодійний фонд «Карітас Коломия» вже багато років проводить акцію «Великодня милостиня», метою якої є допомогти людям, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. За зібрані кошти, від проведення акції одинокі потребуючі люди, особи, які вимушено залишилися без даху над головою та діти у складних життєвих обставинах будуть мати можливість отримати у благодійній їдальні гарячі обіди.

У час Чотиридесятниці звертаюся до всіх священнослужителів та вірних Коломийської єпархії із проханням взяти активну участь у благодійній акції, яку проводить доброчинна організація Карітас Коломийської єпархії УГКЦ.

Кожна людина доброї волі має можливість взяти конверт зі скринькою в храмі, щоби кожного дня поповнювати її пожертвами від своїх великопісних постанов. Великопісні постанови включають в себе стримання та відмову від частих привичок та залежності від сигарет, алкоголю, кави, солодощів і розваг. Просимо Вас складати кошти від особистої пожертви та навчати цим прикладом жертовності своїх дітей. Квітної неділі ці благодійні збірки необхідно передати через своїх священиків до Карітас Коломия.

Завдяки Вашій допомозі найбільш потребуючі люди відчують Вашу турботу і любов, а Ваша щедра милостиня покриє множество людських гріхів.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, прославлена в Коломийській іконі «Це Мати Твоя», допоможе витерти сльози з очей усіх терплячих і потребуючих милосердя!

Господи благослови життя всіх наших жертводавців, «бо любов покриває багато гріхів!»    (1 Петр. 4:8)!

Благословення Господнє на Вас!

 

Єпископ Василій Івасюк

Єпарх  Коломийський

Джерело: Веб-ресурс Коломийської єпархії

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *