Якщо ви прагнете перемінитися, то прийміть цю істину

«Як це про нього чули й були навчилися у ньому, як то воно справді є в Ісусі» (Еф. 4:21).

Секрет особистих перемін знаходиться не в силі волі. Він полягає в тому, щоби знати та приймати істину. Якщо ми прагнемо перемінитися, то повинні знати та приймати істину про себе та свою сутність.

Нічого не зміниться в нашому житті, якщо ми не дізнаємося і не приймемо істину про наші слабкості, наші відносини, наші невдачі та успіхи, наше минуле та майбутнє.

Нічого не зміниться, поки ми не дізнаємося та не приймемо істину. І ця істина – в Ісусі Христі.

Чому необхідно перше пізнати істину, перш, ніж щось зможе змінитися в нашому житті? Відповідь проста: за кожною згубною звичкою в нашому житті стоїть брехня, котрій ми віримо. Якщо ми в боргах, то це через те, що ми повірили наступній брехні: «Я можу витрачати скільки хочу і справлюся з цим… Я можу повернути швидко борг». І саме тоді ми самі переоцінюємо розміри своїх бажань, повіривши брехні.

Біблія вчить, що особиста переміна починається з істини. Істина робить нас вільними. Апостол Павло говорить: «Як це про нього чули й були навчилися у ньому, як то воно справді є в Ісусі» (Еф. 4:21). Істина – це Христос. І, якщо Ісус – це істина, Він завжди скаже нам правду. Його слово – істина. Біблія – це Його слово, і вона також стає для нас істиною та дороговказом у житті. «Все Писання – натхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий» (ІІ Тим. 3:16-17).

Те, що ми чуємо в телевізорі чи читаємо в книгах, не завжди допоможе нам, бо воно не завжди правда і далеко не істина. Проте все, про що говорить нам Господь – завжди істина та правда. Слово Господнє показує нам, як повернутися до життя, для якого ми були створені, як залишитися на Божій дорозі.

Тому дуже важливо щоденно уділяти час для особистих взаємовідносин із Богом, читаючи та роздумуючи над Словом Божим. Нічого не зміниться, поки ми не приймемо істину в своє серце.  Поки ми будемо будувати життя на брехні, хибних уявленнях, обманах, ми ніколи не змінимося. Щойно ми зустрінемося з істиною та відгукнемося на неї, ми почнемо бачити переміни в своєму житті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *