Якого ми маємо Друга?

У людському житті так важливо мати друга. З ним ми відчуваємо себе потрібними та цінними, він подає нам велику порцію мудрості. Друг приносить свою індивідуальність в наші відносини, і ми знаємо, чого очікувати, коли ми поруч із ним.

Проте, якщо ми не будемо проводити час з цим другом, то забудемо, що означає його присутність. І нам буде бракувати того, що він приносить у наше життя.

І кожного із нас є такий Друг. І має Він таке знайоме й всім відоме ім’я – Ісус. Він – найдосконаліша й найпрекрасніша Особистість в історії людського роду.

Ісус приносить з Собою атмосферу вічної радості, де б Він не пішов, скрізь дарує спокій та мир.

«І всі ті, що до Тебе прибігають, будуть радіти; вони повіки весело гукатимуть. Захисти їх, і нехай Тобою веселяться ті, хто люблять Твоє ім’я» (Пс. 5:12).

Ісус завжди приносить Свою особливу радість, дарує неповторну дружбу, яка потрібна кожній людині. Його радість завжди сильніша від горя й страждання, гучніша за розчарування й смуток. Його радість допоможе розвіяти страх та відчай й окрасити наше життя.

Радість Ісуса перевищує усі людські емоції, котрі ми колись переживали. Бо Ісус є тим справжнім Другом, котрий ніколи не зрадить, не посміється, не злукавить. Він є тим Другом, котрий подасть руку, витре сльозу, підведе з упадку й допоможе йти дальше дорогою життя.

«Ти мені стежку життя покажеш, повноту радощів, що в тебе; блаженство по твоїй правиці вічне» (Пс. 16:11).

Зображення ілюстративне: Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *