Не витрачайте свого дорогоцінного часу на спілкування із злими людьми

«Бо мудрість увійде в твоє серце, знання буде відрадою душі твоєї. Обачність буде сторожити над тобою, і розум тебе берегтиме, щоб від путі лихої тебе врятувати, від чоловіка з розбещеним язиком, від тих, що праві стежки покидають, щоб темними дорогами ходити; від тих, що раді зло чинити й що кохаються в розбещеності зіпсуття, яких стежки криві…» (Прит. 2:10-15).

Деякі люди навіть не можуть припустити та усвідомити, що християнин може бути злим, проте Біблія вказує на це. В книзі Діянь ми читаємо про одного із членів християнської спільноти: «Ананіє, чому то сатана наповнив твоє серце, щоб обманути Святого Духа і ховати частину ціни поля?» (Діян. 5:3).

Злі люди прагнуть нанести шкоду, задумують причинити біль та розруху, і при цьому завжди себе оправдують. Вони намагаються піднести себе, розтлумачити свої погані вчинки, відштовхуючись від свого болю, поганої вдачі.

Як ми повинні відноситися до таких людей? Нам слід дружити із мудрими людьми, а втікати від людей злих. Радитися із розумними людьми, і не давати жодної інформації поганим людям. Слід налагоджувати свої справи із мудрими людьми і оминати злих людей.

Злі люди живуть від владою демонських сил і єдина їхня мета та ціль життя: нашкодити іншим людям, принести біль, розруху та приниження.

Молімося Богу, щоби на нашому земному житті зустрічалися тільки щирі та добрі християни.

Фото: pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *