Всі турботи покладіть на Нього

bibleВ людському житті бувають такі моменти, коли відчувається якась незрозуміла важкість на серці. Мрія, яка не здійснилася, клопоти на роботі, погрози чи ще щось подібне, якщо ми не справимося з цим належним способом, тоді наше життя весь час буде підпадати під негативні впливи. Те, що тиск та тягар можуть стати реальними в житті християнина, говорить і Слово Боже.

«Близький Господь до тих, у кого розбите серце; прибитих духом він спасає» (Пс. 34,19).

«Залиши на Господа твою турботу, і він тебе підтримає: повіки не допустить, щоб справедливий захитався» (Пс. 55,23).

«На Господа здай твою дорогу; уповай на нього, і він учинить; виведе, як світло, твою правду і твоє право, як полудень» (Пс. 37,5-6).

«Здайся на Господа у твоїх справах, і задуми твої здійсняться» (Пр. 16,3).

«Щасливий чоловік, який на Господа уповає і чия надія в Господі. Він, немов дерево, посаджене над водою, що до потоку простягає своє коріння; як прийде спека, воно не боїться, і листя його зеленіє; під час посухи йому байдуже, воно не перестає родити» (Єр. 17,7-8).

«Гляньте на птиць небесних: не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки, а Отець ваш небесний їх годує! Хіба ви від них не вартісніші?» (Мт. 6,26).
«Ні про що не журіться, але в усьому появляйте Богові ваші прохання молитвою і благанням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі» (Фил. 4,6-7).
«…Сам бо говорив: «Я тебе не зоставлю, я тебе не покину» (Євр. 13,5).

«Усяку журбу вашу покладіть на нього, бо він піклується про вас» (І Пет. 5,7).

«І про одежу чого ж вам клопотатись? Гляньте на польові лілеї, як ростуть вони: не працюють і не прядуть. Та я кажу вам, що й Соломон у всій своїй славі не вдягався так, як одна з них. І коли зілля польове, яке сьогодні є, а завтра вкидають його до печі, Бог так одягає, то чи не багато більше вас, маловірні?» (Мт. 6,28-30).

«Далі сказав до своїх учнів: “Тому кажу вам: Не журіться про життя ваше, що їстимете, ані про тіло, в що вдягнетеся; бо життя більше від їжі й тіло від одежі» (Лк. 12,22-23).

«Не бійсь, маленьке стадо, бо вашому Отцеві вподобалося дати вам Царство» (Лк. 12,32).

«Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться» (Мт. 6,33).

«Робімо добро без утоми: своєчасно, як не ослабнемо, жатимемо» (Гал. 6,9).

«Сам Господь ітиме перед тобою, він сам буде з тобою; не опустить тебе й не покине, тож не бійся й не тривожся» (Втор. 31,8).

«Бо я – Господь, твій Бог, я держу тебе за правицю, я тобі говорю: Не бійся, я тобі допомагаю» (Іс. 41,13).

«Ніхто не встоїть перед тобою, поки віку твого; як був я з Мойсеєм, так буду з тобою; я не полишу тебе і не покину» (Іс. Нав. 1,5).

«Отож наказую тобі: будь мужнім і хоробрим; не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався» (Іс. Нав. 1,9).

«Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим» (Мт. 11,28-29).

«Чувайте, стійте у вірі, будьте мужні, кріпіться» (І Кор. 16,13).

«Бо Бог дав нам не духа страху, а сили, любові й поміркованості» (ІІ Тим. 1,7).

«В Господнім страсі – міцне довір’я людини, і її діти матимуть притулок» (Пр. 14,26).

«Уповай на Господа й чини добро щоб жити на землі й безпечним бути. Втішайся в Господі, і він сповнить тобі бажання твого серця. На Господа здай твою дорогу; уповай на нього, і він учинить; виведе, як світло, твою правду і твоє право, як полудень» (Пс. 37,3-6).

«…так що ми сміло можемо сказати: «Господь – мій помічник: я не боюся. Що може мені людина зробити» (Євр. 13,6).

«Господь народові своєму дасть силу, Господь благословить народ свій миром» (Пс. 29,11).

«У день моєї скрути до тебе я взиваю ти бо вислухаєш мене» (Пс. 86,7).

«Він стежки правоти пильнує, він береже дорогу своїх вірних» (Пр. 2,8).

«Я можу все в тому, хто укріплює мене» (Фил. 4,13).

Це не прості слова, хоча ми читали їх дуже багато раз, вони нам знайомі. Це слова Господа, обіцянки, які потребують нашого довір’я.

«Ось чому кажу вам: Не турбуйтеся вашим життям, що вам їсти та що пити; ні тілом вашим, у що одягнутись. Хіба життя не більш – їжі, тіло – не більш одежі. Гляньте на птиць небесних: не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки, а Отець ваш небесний їх годує! Хіба ви від них не вартісніші?. Хто з вас, журячись, спроможен добавити до свого віку хоч один лікоть?. І про одежу чого ж вам клопотатись? Гляньте на польові лілеї, як ростуть вони: не працюють і не прядуть. Та я кажу вам, що й Соломон у всій своїй славі не вдягався так, як одна з них. І коли зілля польове, яке сьогодні є, а завтра вкидають його до печі, Бог так одягає, то чи не багато більше вас, маловірні?. Отож не турбуйтеся, промовлявши: Що будемо їсти, що пити й у що зодягнемося?. Про все те побиваються погани. Отець же ваш небесний знає, що вам усе це потрібне» (Мт. 6, 25-32).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *