Тільки з Богом ми здійснимо неможливе

«Вірою він покинув Єгипет, не побоявся царського гніву, бо стояв твердо, як той, що Невидимого бачить» (Євр. 11:27).

Кожен із нас прагне досягнути у житті чималих висот, добитися успіху, отримання визнання та похвалу у людей. А для цього потрібно докладати багато зусиль та часу. Олімпійський чемпіон ніколи ним не стане, коли не буде витрачати весь свій час на тренування. Професійним музикант також не доб’ється визнання та успіху, коли годинами не буде тренуватися у музиці. Це ж стосується і нас, християн. Якщо ми прагнемо бути благочестивими людьми, то нам потрібно виробляти практику постійного спілкування з Богом. Відкривати Біблію щодня, черпаючи з неї мудрі та корисні поради. Не забувати про милосердя на милостиню, бо вони так подобаються Богові. Любити й допомагати ближньому, ділитися з ними своєю вірою, бо кожен із них – це відблиск Бога.

Віра та стійкість наших намірів – це наше бажання показати усім, що ми готові іти за Богом, не зважаючи куди саме заведе нас ця дорога.

Мойсей подає нам гарний приклад: «Вірою він покинув Єгипет, не побоявся царського гніву, бо стояв твердо, як той, що Невидимого бачить» (Євр. 11:27).

Мойсей зрозумів цю істину: здійснити неможливе ми можемо тільки поклавшись на Бога. Ключ до нашої віри – це наша стійкість у молитві, у праці, у кожній секунді нашого життя. Нам слід сфокусуватися на Господі, а не на своєму житті, ниючи усім підряд про наші неприємності та негаразди.

Бог дасть сил продовжувати. Він дасть сил продовжувати йти важким шляхом нашого життя, дасть сил здійснити наше подружжя, сім’ю, відносини із дітьми та батьками. Він дасть сил, щоби ми здійснили те неможливе, коли вже здавалося, що все втрачено та зруйновано. Він дасть сил, котрої вистачить, щоби ми піднялися після важкого падіння. Він дасть нам сил рухатися далі, коли перед нами – глухий кут.

Божа сила завжди перебуває поруч, бо з нами завжди Бог.

Просто потрібно просити Його про це.

Зображення ілюстративне: Myriam Zilles із сайту Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *