Що можемо принести Христу?

Передріздвяний період – це той час, коли все навколо готується до приходу Того, Хто змінить хід історії людського роду. Беззахисне Немовлятко-Бог сходить на нашу грішну землю, щоби оновити її та спасти від вічного прокляття усіх людей.

Що ж ми можемо подарувати Христу? Ми знаємо, що до Немовлятка-Христа прийшли наймудріші люди того часу. Вони знали про Його народження із старозавітних пророцтв, які докладно описували Його прихід. Вони знали, що Бог подарує нового Царя – Свого Сина Ісуса.

І ці наймудріші люди – звіздарі зі Сходу, прийшли не тільки подивитися на Новонародженого, а й поклонитися Йому як Царю. І першим подарунком, який вони принесли, було саме золото. Символ могутності, влади та багатства. Також вони принесли ладан – смолу ладанного дерева, яке виділяє неймовірний запах. Звіздарі принесли ладан, бо бачили в Ісусі не Немовлятко, а Посередника між грішними людьми та Богом Отцем. Не забули вони і про смирну – різновид смоли, яка має антисептичну та бальзамуючу властивість.

Мудреці бачили, що основний прихід Ісуса Христа – взяти на Себе наші гріхи, померти та бути похованим за нас. Вони усвідомлювали, що без приходу Сина Божого у світ, неможливим є людське спасіння.

Що ж ми можемо подарувати Христу?

Ми можемо примиритися з Ним. Ми можемо радіти Ним. Адже у Святому Письмі говориться, що небеса раділи, коли Ісус народився.

Передріздвяний та різдвяний період – це той час, щоби кожен із нас усвідомив, що Христос показав нам як жити, як любити, як прощати. Це той час, коли ми повинні пробачати образи, виявляти любов, повагу та виконувати Божі Заповіді.

Христос поруч з нами. Він на відстані однієї молитви. Хай цей різдвяний час промине для кожного із нас зовсім по-іншому: збираючись за святковим столом, згадаймо про Того, Хто народився дві тисячі років тому і Хто живе у наших серцях сьогодні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *