Не ігноруймо цю найважливішу Заповідь Ісуса!

«А я кажу вам: Любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас» (Мт. 5:44).

Ці слова для нас здаються такими дивними та незрозумілими. Адже, як можна любити тих людей, котрі нас зневажають, проклинають, ненавидять, очорнюють, оббріхують? Як можна любити тих, котрі, можливо, ніколи не зміняться, ніколи не перепросять, ніколи не привітаються?

В Біблії, любов – це почуття. Почуття, яке не тільки закликає людину до дії, але й основується на Божому послуху. Тому й не дивно, що в Біблії так багато повторюються заклики: чоловіки любіть своїх дружин, дружини любіть своїх чоловіків, любіть один одного. Це також пояснює чому Ісус заповідає нам любити своїх ворогів.

Христова Заповідь любити ворогів – це найвідоміший Його заклик не тільки серед християн, але і в середовищі поган. Хоча ми і чуємо цю Заповідь дуже часто, проте досить легко нею легковажимо, нехтуємо та опускаємо її, ніби вона нас не стосується.

Якщо у нас є ворог, котрий ображає нас, то ми повинні згадувати цю важливу Христову Заповідь, яка має своє продовження у Біблії: «Таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на злих і на добрих і посилає дощ на праведних і неправедних» (Мт. 4:45)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *