Господь проходить крізь терпіння разом із нами

«Чи через води йтимеш, я з тобою, чи крізь ріки, – тебе не затоплять, чи підеш крізь вогонь, – не попечешся, і полум’я тебе не обпалить» (Іс. 43:2).

Стає жарко, коли наближаються до нас випробування. І це відчуття нікому не подобається.

У пророка Даниїла було троє друзів, котрі в прямому значенні цього слова, відчули жар на собі: «Наказав цар найдужчим мужам із свого війська зв’язати Седраха, Мисаха й Авденаго та й вкинути їх у піч, розжарену вогнем» (Іс. 43:20). За свою відмову поклонятися золотому боввану, цар придумав їм таку жахливу кару.

Було жарко в буквальному значенні. Було страшно і так не хотілося помирати. Але Господь і тут їх не покинув, Він проходить це випробовування разом із ними: «Чи не трьох мужів ми вкинули в вогонь зв’язаних?» Ті ж у відповідь цареві: «Справді так, царю!» Знову заговорив він і сказав: «А он я бачу чотирьох мужів незв’язаних, що ходять у вогні, і не видко на них шкоди, а вид четвертого схожий на сина Божого» (Дан. 3:91-92).

Це був Ісус Христос. Він прийшов на допомогу тим, хто щиро вірив у Нього. Він пройшов через вогонь з цими молодими людьми. І Він пройде через вогонь наших терпінь та страждань разом із нами.

Ісус говорить: «Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Мт. 28:20). Ми ніколи не залишимося одні, Господь завжди з нами. Звичайно, у нас будуть і випробування, і перешкоди, і страждання, але буде і Господь, який у всьому допомагатиме й підтримуватиме.

Зображення Dennis Gries із сайту Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *