Чи буває нам страшно? Чи ми потребуємо захисту?

Дуже часто ми відчуваємо небезпеку, страх, розчарування та відчай. І, нам здається, що весь світ постає проти нас. А тут ще й невтішні новини про стан здоров’я: грізний діагноз, який перекреслює все подальше життя. Що далі? Де віднайти спокій, радість та підтримку? До кого звернутися про допомогу та розраду? Ми розуміємо, що залишилися віч-на-віч зі своїми проблемами. Та чи самотні ми у своєму горі? Звісно, що ні. Бо Господь завжди з нами. І Він попереджує нас, що ми будемо мати чимало скорбот та випробувань у цьому світі. І Він дає нам слушну пораду: не переставати радіти. Проте радіти не через важкі випробування та складні ситуації, котрі ми переживаємо, а радіти тому, що ми тільки у Ньому отримаємо перемогу. Бо Він і Його Слово завжди керують нашим життям.

Його Слово закликає нас побачити Божу всемогутність та велич. І дає розуміння, що кожен із нас має такі могутні Його обіцянки: «Ти, що живеш під Всевишнього покровом, що у Всесильного тіні пробуваєш, скажи до Господа: «Моє прибіжище й моя твердиня, мій Боже, на котрого я покладаюсь» (Пс. 91:1-2). «Господь же вірний і Він вас зміцнить, і збереже від злого» (Сол. 3:3). «Бог нам прибіжище і сила; у нещастях з’явився з дужою допомогою. Тим не злякаємось, хоч би й земля провалилась і гори захиталися серед моря» (Пс. 46:2-3). «Бог – захист мій, Він збереже мене від скрути, огорне мене радістю мого спасіння» (Пс. 32:7). «Співайте Богові, славте ім’я Його; рівняйте дорогу тому, що їде в колісниці пустинею, – Господь його ім’я, – і перед Ним радійте. Сиротам батько Він і суддя удовам» (Пс. 68:5-6).
«Залиши на Господа твою турботу, і Він тебе підтримає: повіки не допустить, щоб справедливий захитався» (Пс. 55:23). «О Господи, веди мене твоєю правдою – з уваги на ворогів моїх; вирівняй Твою путь передо мною» (Пс. 5:9). «Господь – моє світло й моє спасіння: кого маю боятись? Господь – мого життя твердиня: кого маю страхатись?» (Пс. 27:1).
«Господь – благий, твердиня в день смутку, і знає тих, що на нього уповають» (Наум. 1:7). «На Господа покладайтесь повіки, бо Господь – скеля вічна» (Іс. 26:4).

І таких Божих обіцянок є чимало у Святому Письмі. Слухаймося їх, вірмо їм та покладаймося у всьому на Господа, тоді усе в нас буде гаразд.

фото ілюстративне: Achim Scholty – Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *