Ісус заступається за кожного із нас

«Хто ж той, що засудить? Христос Ісус, який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, – Він заступається за нас» (Рим. 8:34).

Бог знає все, що може статися. Він всезнаючий та всевидячий. Це означає, що Йому одночасно відоме й минуле, й теперішнє, й майбутнє. Він знає, що відбудеться у нашому житті сьогодні. Він знає, що станеться у нашому житті наступного тижня, місяця, року. Це також означає, що Бог може заступитися й відвернути це ще до того, як воно станеться. Бог піклується за кожного із нас.

В ніч перед тим, як Ісус пішов на хресну смерть, Він залишався зі Своїми учнями. Петро хвалився та говорив: «Господи, я з тобою я готовий піти й у тюрму, й на смерть». Ісус любив Петра, але також добре знав, що він був занадто імпульсивним. Христос також знав, що до наступного ранку Петро тричі відречеться Його. Тому й каже: «Та Я молився за тебе, щоб віра твоя не послабла, а ти колись, навернувшись, утверджуй своїх братів» (Лк. 22:31-32).

Ісус уже розпочав співпереживати за Петром, щоби той зміг пережити бурю, яка його очікує.

 В посланні до Римлян сказано: «Хто ж той, що засудить? Христос Ісус, який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, – Він заступається за нас» (Рим. 8:34). Ісус співпереживає і за кожного із нас, щоби ми пережили ті шторми та бурі, які підстерігають нас щодня.

Біблія говорить, що, через що б ми не пройшли сьогодні, наступного тижня чи року, Ісус заступається за нас. Він на нашій стороні. І, якщо ми повіримо Йому як своєму Спасителю, то Він завжди буде заступатися за нас.

Фото ілюстративне  Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *