І скільки б нам не було років: у Бога все ще є для кожного із нас доручення

Коли Даниїлу було понад 80 років, він і надалі перебував в у вавилонському полоні. Цар Навуходоносор та уся його сім’я була вбита, а Дарій – мідійський цар посів трон. Для своєї популярності та впливовості він продовжував тримати біля себе у палаті багатьох мудреців, серед яких був і Даниїл.

У житті Даниїла була присутня одна незмінна річ: незалежно від того, де він знаходився, в яких обставинах перебував, яким важким та несправедливим було його становище, Даниїл завжди був позитивно налаштованим. Можна підкреслити, навіть оптимістично налаштованим, вважаючи, що навіть у найважчих обставинах у Бога є окремий план. Такий підхід відкривав нові можливості для Даниїла, де б він не йшов.

«І вподобалось Дарієві настановити над царством 120 сатрапів, щоб були по всьому царстві, а над ними трьох князів, – одним же з них був Даниїл, – щоб ті сатрапи здавали їм рахунок, а й щоб цареві не було ніякої шкоди. Даниїл же цей перевищував князів і сатрапів, бо в ньому був високий дух, і цар мав на думці настановити його над усім царством. Тому князі й сатрапи запопалися шукати приключки, щоб Даниїла обвинуватити в управі царством, але не могли знайти ніякої зачіпки й ніякої провини, бо він був вірний і не було в ньому ніякої недбалости й провини» (Дан. 6:1-6).

В різні моменти його життя, коли все здавалося летить в нікуди, Даниїл вірив та знав, що у Бога все ж таки щось приготоване для нього. Даниїл не змінив своєї думки й у 80 років.

І в наш час старші люди можуть творити надзвичайні речі. Не слухайте нікого, хто каже, що роки беруть верх, що все покінчено. Впродовж історії завжди були люди, котрі досягали успіху на схилі літ. І Даниїл не єдиний старий чоловік, котрого можна взяти за приклад.

Адже ми ніколи не зможемо досягнути того віку, коли у нас не залишиться праці для Царства Небесного. Не дозволяймо іншим людям говорити, що наші кращі дні залишилися позаду. У Бога все ще приготовано щось для кожного із нас.

Зображення ілюстративне: Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *