Служімо Господеві з радістю…

«Служіте Господеві з радістю! Увійдіть перед його обличчя веселі!» (Пс. 100:2).

Коли ми уявляємо собі послух Богу, то чи уособлюємо його із радістю? Напевно, що ні. Проте Біблія вчить нас слухатися Бога саме з радістю. І для цього є так багато причин.

Що ж саме говорить нам Біблія про послух із радістю?

Книга Псалмів наголошує: «Служіте Господеві з радістю! Увійдіть перед його обличчя веселі!» (Пс. 100:2).

Інший стих підкреслює: «Установами Твоїми я втішатимусь…» (Пс. 119:16).

Згодом ми читаємо: «Втішатимуся заповідями й веліннями Твоїми, бо я їх полюбив» (Пс. 119:47).

Як бачимо, автор Книги Псалмів закликає нас слухатися Бога з радістю. І тут ми повинні взяти до уваги ці аспекти:

Коли ми будемо слухатися Бога, то у нас буде менше проблем. Бог створив нас і дав нам Своє Слово – Біблію, щоби ми керувалися нею і настановлялися у житті. Від нас тільки потрібно одне: виконувати Його настанови та заповіді, тоді, звісно, у кожного із нас буде набагато менше проблем. Це, ніби складати велосипед: якщо ми будемо заглядати у інструкцію, то складемо його набагато швидше, не витрачаючи своїх нервів й часу. Так саму і з Біблією: якщо ми будемо керуватися нею, то нас чекатимуть менше проблем та й саме життя стане яскравішим й щасливішим.

 Нас також чекатиме нагорода на небесах. Тоді кожен із нас зрозуміє, що всі Божі обіцянки виконані сповна. «Блаженний чоловік, що перетриває пробу, бо він, як буде випробуваний, дістане вінець життя, що Господь обіцяв тим, які його люблять» (Як. 1:12).

Тільки той, хто любить щиро Бога, прагне Йому служити й Його слухатися. Біблія говорить: «Це бо любов до Бога: берегти Його заповіді…» (І Ів. 5:3). Якщо ми будемо перебувати з Богом впродовж цілого свого життя, то усвідомимо, що Він зробив для нас, й наскільки Він добрий, справедливий та люблячий. І тоді ми будемо прагнути якнайменше Його ображати та засмучувати своїми вчинками та гріхами. А це приведе нас до дотримування Його заповідей й до досконалої любові до Бога, й свого ближнього.

Бог перевіряє нашу любов тільки нашим послухом. Ісус сказав: «Якщо Мене любите, то й заповіді Мої берегтимете…» (Ів. 14:15). Ось, як доказується й випробовується любов кожного із нас. Тому не відкладаймо на завтра служіння Богу. Розпочинаймо негайно, тоді побачимо, як зміниться наше життя, як нам буде подобатися виконувати Його заповіді, котрі принесуть мир та спокій, радість та щастя в наші домівки та серцях.

Зображення ілюстративне Aaron Cabrera із сайту Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *