Олімпійська чемпіонка: «Моїм допінгом є Ісус»

Almaz_Aiana_1Незвичайне визнаня віри склала в Ріо-де-Жанейро 24-річна бігунка з Ефіопії Алмаз Аяна, олімпійська чемпіонка з бігу на 10 кілометрів. На запитання журналістів, чи вживала допінг, і, якщо так, то який, жартує: «Так, вживаю. Моїм допінгом є Ісус».

Спортсменка вже давно звернула на себе увагу, як на людину глибоко віруючу, тим, що перед кожним стартом тричі робить знак хреста, як це прийнято в ефіопських костелах, а перетнувши фінішну лінію публічно дякує Богові.

«Моїм допінгом є постійні тренування, також допінгом є Ісус, а щодо всього іншого я чиста, мов кришталь» – відповідає золота медалістка з Ріо на запитання про можливе використання незаконних стимуляторів. Коментуючи її слова, найбільший іспанський спортивний щотижневик «Marca» написав, що своєю заявою про Ісуса «Ефіопка вписала своє ім’я в історію Олімпійських Ігор».

На прес-конференції вона сама визнала, що для неї самої «… це свідоцтво було несподіванкою». «Я побачила, що це буде рекордом, ще поки бігла. Всі мої думки були тільки про перемогу», – розповідає бігунка. І додала, що ця перемога для неї є все. «Це Бог мене сюди привів. Ця подія є чимось дуже великим у моєму житті», – підкреслює вона. – «Я вклоняюся Господу, який дає мені все. Він привів мене до здійснення моїх мрій, котрі стали реальністю. Я не думала, що зможу витримати це все, але все ж таки рухалася далі».

12 серпня на поточних Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро ефіопка з великою перевагою виграла у своїх суперників дистанцію з бігу на 10 кілометрів, побивши при цьому світовий рекорд, встановлений у 1993 році в Штудгарті китайським бігуном Вангом Юнхіа. Новий рекорд на сьогодні складає 29:17,45, що на 15 секунд швидше від кенійки Вівйєн Жепкемуа, рекордсменки своєї країни і на 25 секунд швидше своєї співвітчизниці з Ефіопії Тірунеш Дідабе.

Незважаючи на свій молодий вік Алмаз Аяна має вже декілька значних досягнень, в тому числі на минулорічному чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні на дистанції 5 кілометрів. Двома роками раніше на аналогічній дистанції в Москві вона зайняла третє місце.

У своєму інтерв’ю в лютому цього року ефіопська бігунка сказала, що «де б ми не жили і чим би не займалися, ми повинні працювати для миру в усьому світі. Вона підкреслила, що «ми отримали цей світ, щоб жити в умовах свободи і залишити його тільки тоді, коли на це буде воля Всемогутнього Бога».

за матеріалами сайту deon.pl
переклад: Павло Гурський

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *