Свято Урочистого Причастя та Першої Сповіді

В неділю, 17 червня, на нашій парафії відбулася знаменна подія: діти вперше приступили до Святої Сповіді та до Урочистого Святого Причастя, відкривши душі та серця, своєму Творцю та Господу, Ісусу Христу.

О. Микола привітав дітей з нагоди свята, наголосивши на цій величній події. В Церкву торжественно, через  символічну арку з вишитих рушників, заводили дітей їхні хресні батьки. Згодом відбувся Чин відновлення хресних обіцянок, де діти свідомо відреклися від диявола та присягнули служити Богу.

Очолив Божественну Літургію о. Микола Гаврилюк у співслужінні із о. Василем Кугутяком та о. Григорієм Яремчуком (ЧСВВ), який із Варшави завітав у своє рідне село, щоби з усіма присутніми розділити радісні святкування.

«Господь є Життям. Господь є Любов’ю. Господь є Вічністю. Сьогодні всі ви прийняли Його, під видом хліба та вина, у свої маленькі душі. Бажаю вам, щоби кожного дня вашого життя ваші сердечка були відкритими для Нього. Тільки маючи Ісуса у серці, ви осягнете бажаних і найзаповітніших вершин!

Нехай Ісус, Який від сьогодні замешкав у ваших сердечках, зігріє вас ласкою і добротою, благословить на довге та щасливе життя, оберігає від небезпек та спокус, обдаровує найнеобхіднішими ласками. Дорогі діточки, ростіть здоровими, щирими та добрими християнами», – з щирими батьківськими настановами звернувся до першопричасників о. М. Гаврилюк.

Після Божественної Літургії діти отримали пам’ятки з нагоди Першої Сповіді та Урочистого Причастя, подарувавши всім присутнім святкову програму, під час якої у своїх віршах прославляли Бога, дякуючи за дар життя, вітаючи та прославляючи Христа у своїх маленьких душах. Маленькі першопричасники також привітали своїх татусів із міжнародним днем Батька, який випав на цей знаменний час.

Фото: Софія Головатчук