Якось до мене у двір зайшов собака…

sobakaЯкось до мене у двір зайшов собака. З першого погляду, по його відгодованому пузі, можна було догадатися, що в нього були турботливі господарі. Собака спокійно підійшла до мене, а я в свою чергу погладив її по спині. Вона пішла за мною і увійшла в будинок. Повільно перейшовши вітальню, звернулася калачиком лягла у куточку та заснула. Через деякий час собака встала і підійшла до дверей. Я випустив її.

Наступного дня собака знову була в мене на подвір’ї, «привіталася» зі мною, знову зайшла в будинок, лягла у тому ж куточку і заснула. Так продовжувалося декілька тижнів. Мені стало цікаво, тому я приколов до його нашийника записку: «Мені дуже хочеться дізнатися, хто господар цього чудового собаки. Чи знаєте, що майже кожного дня він приходить до мене поспати?».

Наступного дня собака прийшов з іншою запискою, яка була прив’язана до його нашийника: «Він живе в будинку з шістьма дітьми, меншим двом немає ще трьох років. Він просто намагається виспатися. Можна, я з ним завтра також прийду?».

Так я отримав нового вірного друга.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *