У Лондоні за 20 років закрилось 500 церков, але відкрилось 423 мечеті

На початку квітня міжнародним аналітичним центром Gatestone Institute оприлюднено звіт, в якому говориться, що за останні два десятиліття було закрито 500 християнських церков. Так на уламках англійського християнства з’явилися 423 мечеті, про це повідомляє Християнський Мега портал invictory.com із посиланням на Christian Post.

Автори звіту, зокрема, зазначають: «Британські мультикультуристи підживлюють ісламський фундаменталізм». У звіті підкреслюється, що з початку 2001 року в Лондоні 500 церков всіх конфесій були закриті, а їх будівлі перетворились на приватні. В той час число мусульман в столиці Великобританії виросло майже на мільйон.

Цифри, які наводить британський Незалежний Інститут Соціологічних Досліджень (NatCen Social Research Institute) показують, що в період між 2012 і 2014 роками число британців, які належали до Церкви Англії (державна церква Англії) зменшилось із 21% до 17% (приблизно на 1,7 мільйона людей). Різні британські соціологічні дослідження показують, що людей, котрі не підтримують жодну релігію, стало більше як християн в Англії та Уельсі.

В своєму звіті дослідники із Gatestone Institute підкреслюють, що із занепадом християнства Британія почала «все більше набувати ісламське обличчя».

В Бірмінгемі (другому за величиною місті Британії) кілька раз збирались петиції із проханням дозволити британським мечетям за допомогою гучномовців три рази на день закликати мусульман до молитви.

На думку Gatestone Institute зростає так само і число шаріатських судів, 100 котрих тепер працює офіційно.

«Робота цих судів основана на відмові від непорушних прав людини: свободи, рівності, від тих цінностей, що є фундаментальні для англійського суспільства, як і будь-якого західного демократичного суспільства, – підкреслено у звіті  дослідницького центру. – Британський культурний істеблішмент швидко капітулює перед ісламськими фундаменталістами, та приймає вимоги, які вони висувають».

Повідомляє: “Духовний Дзвін” із посиланням на invictory.com

Фото: REUTERS