Червона нитка та її походження?

Багато відомих людей, зокрема представники сильної половини людства, носять червону нитку на зап’ястку руки. Цей талісман начебто захищає людину від злого ока, псування, не впускає в ауру негативну енергію.

Частенько зав’язують і немовлятам, щоб і не врекли (від злого ока). Але коли розглянемо правдиве виникнення цього звичаю, то охоплює жах, а зокрема якщо ти християнин.

Свята Церква вчить: «Забобони з вірою є несумісні, бо це гріх проти першої Заповіді Божої – «Нехай не буде в тебе інших богів, крім мене» (Вих. 20:2).

Для християнина – це неприпустимо.

Виникла ця нитка задовго до християнства, і пов’язана вона із посвятою дітей Ваалу. Саме вона була видимим свідченням цієї посвяти, а прив’язували її або самі батьки, або жрець.

Ваал (Баал, Бел, Баель, Ваель) – могутній демон, відомий в давнину як фінікійське і західносемітске божество. Його ім’я перекладається з загальносимітичних як «господар», «владика», «пан» – цим прізвиськом називали багатьох богів окремих місцевостей (найчастіше додаючи до титулу й назва місцевості: Баал-Гал, Баал-Пеорія – або сферу його «володіння»: Баал-Хаддад – бог бурі, Баал-Шамем – бог сонця). Ваала шанували в Сирії, Палестині, Вавилоні, йому служили фінікійці, ханааняни, карфагенці. Він вважався сином Дагона і чоловіком Астарти.

Відомі його зображення у вигляді бика (символ родючості) або воїна, який уражує землю списом. Священне дерево Ваала – кедр. Місцем його проживання вважалася гора Цафон (суч. Джебель аль-Акра), фактично Ваала розглядали як володаря всесвіту. У Єгипті він ототожнювався з Сетом, в епоху еллінізму – з Зевсом.

Збереглися свідчення про поширення культу Ваала не тільки на Північну Африку, але в більш пізні часи навіть на всю Європу, включаючи Скандинавію і Британські острови. До нашого часу в Ірландії та Уельсі збереглися обряди, що нагадують давнє поклоніння Ваалу. Він ототожнюється з кельтським богом сонця Веленом або Веліна (Бела, Belenus, Belinus), а також з Вельтаном – кельтським святом поклоніння вогню.

Ідолослужіння Ваалу було головним і притому звичайним гріхом древніх євреїв. Ваалу, як і Молоху, приносилися людські жертви чи посвячували дітей. «І пагірки побудували Ваалові, щоб палити дітей своїх на огні цілопалення для Ваала» (Єр. 19:5). Служіння йому супроводжувалося великою пишністю і урочистістю. Пророк Ілля, а слідом за ним і інші пророки, гаряче виступали проти прихильників цього ідола (3 Цар. 18).

Баель – «перший головний дух – король, правлячий на Сході… Він з’являється в різних формах, іноді подібно коту, іноді подібно жабі, іноді подібно людині, а іноді у всіх цих формах відразу». Розмовляє хрипким голосом. Наділяє людей невидимістю і мудрістю. Управляє 66 легіонами пекельних духів.

У пізній каббалі Ваал 7-й з 10-ти Архідемонів, дух віроломства, безжалісний і підступний. Сучасні окультисти пов’язують його з силами руйнування, ненависті, помсти, війни.

Отже, дорогі християни, батьки та люди доброї волі: ЩО ВИ РОБИТЕ зі своєю душею, пов’язуючи червону нитку собі на зап’ястя?  Кому ви посвячуєте своїх ДІТЕЙ? Чи бажаєте ви їм істинного щастя? Чи хочете їх вберегти, посвячуючи демонові?!!

І тоді не дивуйтесь, що ваші діти хворіють чи в них життя поламане, бо ви самі обрали їм опікуна….

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *