З першого жовтня на нашій парафії перебуває копія образу Хреста із Глинян

01.10.2018, наша парафія зустрічала Чудотворну ікону Розп’ятого Христа із Глинян. Вірні зійшлися до храму, щоби віддати славу Ісусу, Котрий помер за наші гріхи, дарувавши нам спасіння та вічне життя.

Отець Андрій Лукачик, душпастир містечка Глиняни, розказав вірним історію цієї Чудотворної ікони. Він наголосив на важливості часу, щоби кожен із нас зумів віднайти, серед гамору та метушні сьогоднішнього швидкоплинного часу, ту хвилинку, котру ми б мали присвятити Богу, подякувавши за дар життя, за ті безкінечні блага, котрі Він посилає на нас. Адже кожному із нас слід зупинитися, щоби зробити лад зі своїм життям, щоби обдумати дорогу, котрою ми прямуємо.

Після закінчення молебню до Розп’ятого Христа вірні отримали благословення через окроплення Святою Водою. о. Микола Гаврилюк подякував о. Андрію Лукачику за слова духовної науки, котрі торкнулися душ присутніх та за таку велику можливість мати на своїй парафії Чудотворну ікону, щоби молитися та віддавати пошану нашому Спасителю.

Копія Чудотворної ікони Спасителя із Глинян буде перебувати у нашій Церкві Святого Миколая впродовж двох тижнів.

Запрошуємо всіх людей доброї волі до спільної молитви за мир на нашій багатостраждальній Батьківщині, за любов та спокій поміж християнами, за узалежнених та хворих, щоби Розп’ятий Ісус зглянувся над нами, дарував прощення гріхів та благословив тими ласками, котрі так необхідні кожному із нас.

З розкладом Богослужінь можете ознайомитись тут