Шанс є в кожного

VillaВ оголошенні було написано: «Продається вілла біля моря, три поверхи. Вартість – 1 долар».

– Сміх! пробурмотів безхатченко і викинув газету.

Проходячи вулицями в пошуках їжі, він знову побачив оголошення: «Продається вілла біля моря, три поверхи. З басейном та садом. Вартість – 1 долар».

– Це ж груба помилка! – подумав він і пройшов дальше.

Вийшовши на майдан, він звернув увагу на великий банер: «Продається вілла біля моря, три поверхи. З басейном та садом. Вартість – 1 долар». Безхатченко призадумався. Йому стало дуже цікаво, який це божевільний міг таке написати і вирішив перевірити. Втрачати йому було нічого, бо в кишені валявся тільки останній долар. Прийшовши за адресою, він побачив ту ж саму віллу. Несміло подзвонив. Двері відкрила красива жінка.

– Вибачте, я прийшов за оголошенням. Це не розіграш?

– Що ви? Все правильно!

– Я ще раз вас запитую про вартість – це 1 долар?

– Так. Один долар. Якщо вас це зацікавило, то, будь ласка, подивіться будинок.

В захоплення від побаченого, він віддав свій останній долар і став власником шикарної вілли. Проте все ж таки вирішив дізнатися, чому ціна була така низька? На те жінка, посміхнувшись, відповіла:

– Мій чоловік перед смертю в заповіті вказав, щоби я продала нашу віллу і виручені гроші перевела на рахунок його коханки. Не можу ж я не виконати його останнього прохання? Оголошення простояло півроку, а ви – єдиний, хто на нього відгукнувся. Всього вам доброго. І пішла.

Отже, всім дається шанс. Потрібно тільки повірити, що неможливе стає можливим.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *