Дні справжнього щастя

Один чоловік шукав ідеального місця на землі. Шукав досить довго. І, нарешті, в далекій країні знайшов одне місто, де йому було затишно і добре. Він ходив вулицями міста, дивився навколо, любувався пейзажами і будинками, відчуваючи радість і бажання залишитися назавжди саме тут. Раптом він потрапив на кладовище, – і жахнувся. На кожному гробі дати смерті вказували, що ці люди жили тільки два-три роки, було написано з точність до прожитих годин і хвилин.

І побіг цей чоловік якнайшвидше із цього міста. На площі, посеред міста, він зіштовхнувся зі старцем, й закричав:

– Як ви можете? Ви вбиваєте своїх дітей?

Старець показав йому книжечку, яка висіла у нього на шиї, і сказав такі слова:

 – Коли дитина досягає зрілості, ми даємо їй таку книжечку. І кожну мить, кожну хвилину чи годину справжнього щастя у житті, кожен із нас занотовує у цю книжечку. Після смерті всі ці щасливі миті вираховуються. І ми отримуємо роки справжнього щастя. Ось мені 90 років, але насправді щасливим я був тільки три з половиною роки із всього свого життя.

Зображення ілюстративне: Gino Crescoli із сайту Pixabay


Дорогі читачі й відвідувачі нашого парафіяльного сайту, вкотре ми зіштовхнулися із проблемо фінансування й подальшого існування даного проекту. У нас ще так багато цікавих та важливих матеріалів та ідей, але так мало ресурсів для їхньої реалізації.

Тому надіємося на вашу матеріальну підтримку, щоби і надалі працювати для вас: інформуючи та настановляючи, підтримуючи та надихаючи. Будемо вдячні за ваші щирі пожертви, які ви зможете перечислити:

Картковий рахунок ПриватБанку: 5169 3324 0691  2264 (призначення платежу: пожертва для парафіяльного сайту)

IBAN: UA543366770000026005052554124 (отримувач: РО РГ УГКЦ СВ. МИКОЛАЯ; призначення платежу: пожертва для парафіяльного сайту).

Посилання щоб здійснити грошовий переказ

[birdsmeter]

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *