Заможні й забезпечені люди мають допомагають бідним

«Відкрий твої уста на користь німого і для захисту усіх сиріт. Відкрий твої уста, суди по правді, розсуди діло бідного та сіромахи» (Прит. 31:8-9).

Якщо ми живемо безтурботним, заможним, щасливим життям, то маємо пам’ятати, що у Біблії є для нас одна цікава постанова: служіть бідним! Чимало із нас може тільки посміхнутися з цієї цікавої пропозиції й продовжити дальше своє щасливе існування, а хтось стане і замислиться: як служіння бідним може допомогти нам стати ще більш успішними.

І знову на допомогу приходить Біблія, котра містить чимало різноманітних цитат для підтвердження даної проблеми.

Служіння бідним зробить вас ще більш щасливими: «Грішить той, хто гордує ближнім; щасливий той, хто жалує вбогих» (Прип. 14:21).

Цим служіння ми виявимо своє почитання Богу: «Хто гнітить убогого, той Творця його зневажає, а почитає той, хто жалує бідного» (Прип. 14:31).

Це служіння допоможе нам стати кращими лідерами й керівниками своїх установ: «Як цар судить по правді бідних, престол його назавжди утвердиться» (Прип. 29:14).

Наше щасливе й заможне життя не залежить від нас самих, а від Бога, Котрий нас обдарував такими щедротами. Ми ж можемо тільки примножити ці дари й цим віддячимо Богу, коли будемо: «Відкривати свої уста на користь німого і для захисту усіх сиріт. Відкривати свої уста, суди по правді, розсудити діло бідного та сіромахи» (Прит. 31:8-9).

Зображення: Gerd Altmann із сайту: Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *