Ви – не сироти.

«Він дав поживу тим, що Його бояться, пам’ятає вічно про Свій союз» (Пс. 111:5).

Чимало людей вважають, що вони – духовні сироти, забуваючи, що у них є Небесний Отець. «Про все те побиваються погани. Отець же ваш небесний знає, що вам усе це потрібне. Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться» (Мт. 6:32-33). Зі всіх Божих творінь тільки людина чимось незадоволена, завжди стурбована та неспокійна. Всі і вся довіряє своєму Творцю, Котрий піклується про найдрібніші їхні потреби.

Турбота та неспокій – це попереджувальний сигнал, котрий закликає нас більше не сумніватися у Божій любові. «Він дав поживу тим, що Його бояться, пам’ятає вічно про Свій союз» (Пс. 111:5). Біблія говорить нам, що Бог послав Ісуса Христа померти на хресті за нас, щоби відкупити та спасти нас. Якщо Бог так любить нас, що навіть Свого Сина не пожалів, то чи не зробить Він усе так, щоби ми були щасливі? Якщо Він розв’язав найбільшу нашу проблему, коли спас нас, то чи всі інші проблеми не видаються нікчемними та мізерними?

Якщо ми хочемо бути щасливими, то маємо слухатися Бога та довіряти Йому у всьому. Він завжди поспішає із Своєю допомогою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *