Наш добрий святитель Миколай

Святість зникнути не може. Вона, як та свічка, поставлена на свічник, і, як те місто, що стоїть на вершині гори. У першому випадку вона освітлює простір навколо себе. У другому – це місто видно здалеку, з якого боку до нього не наближатися.

Святість долає відстані між людьми та епохами. Різне мовне середовище, різне культурне тло не заважають людям через століття безпомилково розпізнати святість і вклонитися їй.

Таким великим святим був наш добрий Миколай. Такого могутнього покровителя вшановує й возвеличує наша Церква. Такого швидкого та щирого на любов, милосердя та добро, покровителя має наше село.

Наслідуймо його та возвеличуймо цього святителя. В чому та як? Таємним творенням добрих діл, адже нам так важко є зробити щось, не отримавши похвали та подяки. Бо найтвердіше й найправильніше добро є те, що твориться в тайні.

Як бачимо, навколо нас справжня зима, наближається Різдво Христове, в морозянім повітрі витають тайни, перед нами празник нашого славного й могутнього покровителя – святителя Миколая. Як будемо його святкувати?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *