Муки Ісуса у Велику П’ятницю та Його перемога у Пасхальну Неділю

«І забрали вони Ісуса; і, несучи для себе хрест, вийшов Він на місце, зване Череп, а по-єврейськи Голгофа, де Його і розіп’яли, а з ним двох інших: по одному з кожного боку, Ісуса ж – посередині» (Ів. 19:17-18).

Ще недавно ми згадували подію Великої П’ятниці, коли Ісуса вели на розп’яття. Мученича смерть Божого Сина була найжахливішим непорозумінням та найбільшою несправедливістю за усю історію людства.

У цей день жахливе та погане обернулося несказанно прекрасним. Жахливе зло було переможене прекрасною любов’ю. божа любов, милосердя, благодать та прощення приходить до нас через кров Христа.

Розповідаючи про Розп’яття та Воскресіння, Євангелія зображують глибоку скорботу Ісуса в Гетсиманському саді та очікування хреста. Радість та щастя затуманені скорботою та горем. Навіщо Він помирає? Ісус входить у радість Небес, але Його апостоли перебувають у страху та смутку. Радість воскреслого Христа обіймає Своїм світлом учнів та проганяє смуток та страх. Смерть переможена – Бог дарував вічне блаженство.

День, котрий був найжахливішим перетворюється на Велику П’ятницю, бо Христове Воскресіння витіснило смерть. Страждання Сина Божого стає причиною радості. Вкінці життя перемагає смерть, щастя торжествує над стражданням. Останнє слово залишається не за горем та смутком, а за радістю та щастям і це – назавжди.

Ніхто не зможе вкрасти у нас майбутнє. Як Пасха перетворила жахливу П’ятницю у радість та світло, так і наше життя Бог наповнить й оновить.

Бажаю усім Вам Богом благословенних Пасхальних днів. Пам’ятаймо, що радість, котру ми переживаємо, відбулася завдяки мукам та смерті Ісуса у Велику П’ятницю та Його тріумфу у день Воскресіння.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *