Радість не швидкоплинна, вона завжди перебуває у Господі

Чи шукали ми радість там, де її ніколи не було? Звичайно, що так. Бо нерідко люди думають, що успішна кар’єра, розкішний маєток, виховані діти, шлюб із коханою людиною – це і є перепустка у царство радості. Та чи насправді це так?

Джерело правдивої радості знаходиться тільки в одному: «Повнота радощів перед обличчям Твоїм» (Пс. 16:11). Якщо ми бажаємо такої всепроникаючої радості, котра перевищує всі життєві обставини, то повинні постійно проводити час у присутності Господа.

З того часу, коли ми вирішимо прийняти Ісуса у своє серце та підкоритися Його владі та силі, ми отримаємо вічну радість у своє життя. Бог завжди розділить з нами це невичерпне джерело радості, котре відображає смак неба. З того часу радість стане здатністю відчути в нашому людському тілі всі ті благословення, котрі посилає нам Господь.

«Увійдіть із подякою в Його ворота, в Його двори з хвалою; дякуйте Йому, благословіте Його Ім’я!» (Пс. 100:4). Дякуйте, прославляйте, благословіть Бога постійно, щоби радість та смак неба ніколи не покидали нашого життя.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *