5 Біблійних стихів, котрі допоможуть нам… не боятися.

Невтішні новини по цілому світі, брак інформації про коронавірус, дефіцит продуктів та ліків, заставляють нас боятися в ці дні. Хоча наше життя і переплетена із страхом та сум’яттям, ми все ж таки дозволяємо йому залишитися в нас і гнити всередині нас. Ми забуваємо і про Бога, і про молитву, і про тишу та спокій.

Іноді наше життя буває таким страшним, але ми не повинні панікувати, не повинні сковуватися страхом. Коли ми відчуватимемо страх, то втішаймося тими згадками, яким всемогутнім є Бог, Котрий всім контролює та все підтримує.

В Біблії є чимало таких місць, де ми знаходимо собі слова підтримки та утіхи. Це ж саме стосується і до цитат із нашим страхом.

«Не бійся, бо Я з тобою! Не тривожся, бо Я – Бог твій! Я додам тобі сили, Я тобі допоможу, підтримаю тебе переможною правицею Моєю» (Іс. 41:10).

«Господи, моя скеле, моя твердине мій визвольнику, мій Боже, моя скеле, що до неї прибігаю; Ти мій щит, ріг спасіння мого, мій захисте!» (Пс. 17:3).

«Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!» (Ів. 14:27).

«Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте!» (Ів. 14:1).

«Сказав я вам це, щоб ви мали в мені мир. У світі страждатимете. Та бадьортеся! Я бо подолав світ» (Ів. 16:33).

Нехай наша віра зростає щодня. Не біймося нічого, знаючи, що Бог наш любить. Він більший за всі наші проблеми та переживання, з якими ми сможемо коли-небудь зустрітися. І Він набагато ближче, ніж ми собі думаємо.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *