Біблія: Книга Життя, автором якої є Бог.

«Все Писання – натхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий» (ІІ Тим. 3:16-17).

Від наявності потрібного інструмента часто залежить досягнемо ми успіху чи – ні. Щоби вийняти шуруп, реміснику не потрібен ніж. Щоби здійснити операцію, хірург не бере у руки  бензопилу. Щоби підкорити Говерлу нам не потрібне споряджене, куплене у магазині «Все по 20», а відповідне спортивне спорядження. Професіонали такі вередливі, коли мова торкається їхнього спорядження, адже вони знають, що від цього залежить їхня безпека й безпека інших людей.

Наше життя є таким небезпечним та крихким, тому нам так важливо підібрати відповідне спорядження. І одним із таких інструментів, який входить у склад цього спорудження, є Біблія. Вона є для нас тією книгою життя, автором якої є Сам Бог. Вона, як й інші добрі книги, містить у собі інструкції, підказки, настанови.

«Все Писання – натхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий» (ІІ Тим. 3:16-17).

Існує чотири прості причини, чому для нас є такою важливою Біблія:

  1. Вона допомагає нам пізнавати Бога. Навколишня природа відкриває нам красу, могутність, креативність, організованість, різноманітність Бога. Проте Сам Бог відкривається нам тільки у Біблії.
  2. Вона вчить нас істині. В наш час, коли навколо так важко побачити й почути правду, кому ми можемо довіритися? Політикам? Друзям? ЗМІ? Фейсбуку? Тільки у Біблії ми віднайдемо вічну істину, на котру можемо покластися.
  3. Вона показує, як нам жити. Біблія – це грандіозна книга інструкцій, укладена Богом. У ній ми можемо знайти так багато підказок та добрих слів, котрі допоможуть облаштувати власне життя.
  4. Вона подає нам духовну силу. Бог завжди подає нам такі необхідні сили для здійснення того, про що Він нас просить. І ці сили ми можемо почерпнути тільки у Його Книзі Життя – Біблії.

Нам невідомо, що принесе з собою прийдешній день. І, щоб не сталося, ми маємо бути впевненими, що все здолаємо, бо маємо таку неперевершену Біблію – Книгу Життя, автором якої є Сам Бог.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *