Червона нитка на зап’ясті…, а чи ти знаєш її походження?

 chervona-nitka Багато відомих людей, зокрема представники сильної половини людства, носять червону нитку на зап’ястку руки. Цей талісман начебто захищає людину від злого ока, псування, не впускає в ауру негативну енергію. Частенько зав’язують і немовлятам, щоб і не врекли (від злого ока). Але коли розглянемо правдиве виникнення цього звичаю, то охоплює жах, а зокрема якщо ти християнин.Свята Церква вчить: « забобони з вірою є несумісні, бо це гріх проти першої Заповіді Божої – «Нехай не буде в тебе інших богів, крім мене» (Вих. 20, 2) ».

Для християнина –це є неприпустиме.

Виникла ця нитка задовго до християнства, і це є посвята дітей Ваалу, а червона ниточка була видимим свідченням, що привязували батьки, або жрець. Коли дитина виростала, то цноту мала віддати богу Ваалу (статевий акт із жерцем, незалежно від статі).

chervona-nitka_2

Ваал (Баал, Бел, Баель, Ваель) – Могутній демон, відомий в давнину як фінікійське і західносемітске божество. Його ім’я перекладається з загальносимітичних як «господар», «владика», «пан» – цим прізвиськом називали багатьох богів окремих місцевостей (найчастіше додаючи до титулу й назва місцевості -. Напр, Баал-Гал, Баал-Пеорія – або сферу його «володіння »: Баал-Хаддад – бог бурі, Баал-Шамем – бог сонця і др) .. Ваала шанували в Сирії, Палестині, Угаров, фініки, Ханаане, Карфагені, Вавилоні та ін Він вважався сином Дагона і чоловіком Астарти. Відомі його зображення у вигляді бика (символ родючості) або воїна, який уражує землю списом. Священне дерево Ваала – кедр. Місцем його проживання вважалася гора Цафон (суч. Джебель аль-Акра), фактично Ваала розглядали як володаря всесвіту. У Єгипті він ототожнювався з Сетом, в епоху еллінізму – з Зевсом. Збереглися свідчення про поширення культу Ваала не тільки на Північну Африку, але в більш пізні часи навіть на всю Європу, включаючи Скандинавію і Британські острови. До нашого часу в Ірландії та Уельсі збереглися обряди, що нагадують давнє поклоніння Ваалу. Він ототожнюється з кельтським богом солнца Веленом або Веліна (Бела, Belenus, Belinus), а також з Вельтаном – кельтським святом поклоніння вогню.

Ідолослужіння Ваалу було головним і притому звичайним гріхом древніх євреїв. Ваалу, як і для Молоха, приносилися людські жертви або посвяти дітей («І пагірки побудували Ваалові, щоб палити дітей своїх на огні цілопалення для Ваала», Єремія. 19, 5). Служіння йому супроводжувалося великою пишністю і урочистістю. Пророк Ілля, а слідом за ним і інші пророки, гаряче виступали проти прихильників цього ідола (3 Цар. 18).

chervona-nitka_3У пекельної ієрархії з «De Praestigius Daemonum» І.Віера Ваал числиться серед міністрів пекла, він – Головнокомандуючий пекельні армій, Головний Хрест Ордена. Переважна більшість демонологов ототожнює Ваала з Баелем – першим духом списку «Lemegeton» і «Pseudomomarchia Daemonum» І.Віера. Згідно «Lemegeton», Баель – «перший головний дух – король, правлячий на Сході … Він з’являється в різних формах, іноді подібно коту, іноді подібно жабі, іноді подібно людині, а іноді у всіх цих формах відразу» (І.Віер, вважає що Баель з’являється з трьома головами – кота, жаби [варіант – краба] і людини в короні, в пізніших описах до цього додалося плоске жирне тіло і безліч павукових ніг, зростаючих на всі боки). Розмовляє хрипким голосом. Наділяє людей невидимістю (і мудрістю, згідно І.Віеру). Управляє 66 легіонами пекельних духів. Згідно «Grand Grimoire», Баель – один з трьох головних духів, що знаходяться в служінні у прем’єр-міністра Ада Люціфуга Рофокаля.

У пізній каббалі (напр., у МакГрегора Маттерса, Папюса та ін) Ваал (Баал Ханан – Баал-Ханан) – 7-й з 10-ти Архідемона (злих елементалами), дух віроломства, безжалісний і підступний. Сучасні окультисти пов’язують його з силами руйнування, ненависті, помсти, війни. У «заклинання семи» (д-р Папюс), одна з рядків говорить: «In Nomine Адонай за Gabriel Vade Retro Ваала!» («В ім’я Адонай, через Гавриїла, Вийди Ваал!»).

 

chervona-nitka_1Тепер, хочу запитати батьків: ЩО ВИ РОБИТЕ З ДІТЬМИ? Бажаєте їм щастя? Хочете їх вберегти? Посвячуючи демонові?!!

Не дивуйтесь, що ваші діти хворіють чи в них життя поламане, ви самі обрали їм опікуна….

За матеріалами: http://dc.lviv.ua

 

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.