Жителі с. Гвізд вшанували пам’ять Т. Г. Шевченка

Сьогодні, 10.03.3019 р. Б., наше село вшанувало пам’ять видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча, Тараса Григоровича Шевченка. Священнослужителі с. Гвізд: о. Микола Гаврилюк (УГКЦ), о. Іван Гедзик (УГКЦ), о. Любомир Траско (ПЦУ) відслужили біля пам’ятника Кобзареві панахиду. Стараннями працівників Будинку Культури відбувся святковий концерт, а школярі продекламували вірші Шевченка.

Минуло 205 років від дня народження цього безсмертного генія пера, незламного борця за українську державність, вірного та мужнього сина України. Не було у Неньки-України такого сина, який би так палко та ніжно любив свій народ і так багато постраждав за нього.

Для кожного із нас Тарас Шевченко – це символ свободи, чесності, правди; символ, котрий закликає жити, боротися, кохати; символ, котрий завжди вірив у краще майбуття своєї багатостраждальної Неньки-України.

205 років минуло з дня народження Тараса Шевченка, але його поезії, його картини, його вірші неможливо забути. Вони завжди підтримували український народі під час лихоліття, воєн, пошестей та голоду. А згадаймо слова мужнього сина Небесної Сотні, Сергія Нігояна, котрий віддав найцінніше – своє життя, йому ж було тільки 20 років, щоби засвідчити свою любов до України: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, і воля святая!». І ми продовжуємо боротися, і ці слова сьогодні лунають могутнім кличем там, на передовій, де мужні воїни боронять кордони рідної землі, помираючи за незалежність своєї Батьківщини.

І прокинуться люди, і загомонить Україна. Полум’яне слово Кобзаря поведе людей за собою, оживить надії на краще, вселить в людські серця віру в перемогу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *