Свято Матері на нашій парафії

Друга неділя травня – це особливий, світлий та радісний день, присвячений нашим найріднішим матерям. Це зворушливе свято, адже кожна людина, з дитинства і до останніх днів свого життя, береже в серці єдиний і неповторний образ тієї, хто дала їй життя – матері.

Красу та велич материнства оспівують та возвеличують поети, письменники, художники усіх часів. Вони вбачали у матері – берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям.

Сьогодні, в цей величний день, маленькі парафіяни Церкви Святого Миколая, під керівництвом чудових вчителів п. Надії Пицюк та п. Юліани Шваюк, у своїй концертній програмі зуміли передати подяку матері за все, що вона робить протягом цілого свого життя, за їхню самопожертву, відданість, любов, недоспані ночі та щоденні переживання.

о. Микола привітав всіх матерів, бабусь, наголосивши на їхній титанічній праці, безмежній любові та щоденній самопожертві: «Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним, навіть сильним воїном, стояла жінка – його мати. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя. Сьогодні ж, дорогі матері, вітаємо Вас із Днем Матері, бажаємо безмежної любові, радості, миру та добра. Нехай кожен Ваш день розпочинається із посмішки, а в душі панує тільки тепло та затишок».

Наприкінці виступу всім присутнім матерям та бабусям були подаровані квіти, а маленькі учасники могли поласувати солодощами.

Многих та благих літ всім Вам, дорогі Матусі!!!