Як провести Різдвяні Свята – 9 кроків

На Різдво у кожного із нас є багато чудових можливостей привести час із своєї сім’єю та друзями. В різдвяний час ми можемо зустрітися із тими, кого протягом року майже не бачили. На жаль, буває і так, що свята перетворюються на час, коли ми зіштовхуємося з тяжкими взаємовідносинами та непрощенням, котре поселилося в нашому серці. З часом це переростає на тяжкі емоційні рани, створюючи бар’єр самотності навколо нас.

Кожного року під час підготовки до Різдвяних свят ми користуємося один і тим сценарієм: купляємо та запаковуємо подарунки, прикрашаємо свої домівки, готуємо різноманітні блюда та солодощі, з радістю приймаємо гостей. Очікуючи Різдвяних свят ми переповнені радістю та спокоєм, проте досить швидко ця радість нас покидала, а натомість приходило розчарування, самотність, нерозуміння.

Чому так відбувається? І тут досить просте пояснення: кожна людина зранена своїми гріхами, зранена образами, непрощенням, ненавистю, браком любові. І чимало людей вже не пам’ятає звідки саме взялися ці рани та як їх можна залікувати. І тільки один Бог готовий показати нам ці рани, перев’язати їх, втамувати наш біль. Його благодаті та милосердя достатньо, щоби вилікувати всі наші болячки та задовільнити всі наші потреби.

Кроки нашого зцілення обов’язково охоплюють і кроки прощення.

На першому кроці потрібно просити Бога, щоби Він показав нам наші рани, щоби відкрив нам наші образи, які привели до цього болю.

Другий крок має відкрити нам рану і людину, котра ранила нас. Нам потрібно відчути цей біль, зрозуміти своє становище.

Третій крок повинен наблизити нас до свого болю, дозволити відкрити свої почуття перед Богом.

На четвертому кроці ми повинні просити Бога розпочати лікування наших ран, очистивши їх від різноманітних ушкоджень.

П’ятий крок подає нам ліки, які приготував Господь. Нам потрібно визнати свої гріхи та дозволити благодаті привести нас до визнання своєї віри. Просімо про прощення своїх провин, каймося в гріхах та прагнімо більше їх не чинити.

На шостому кроці просімо Господу вознести наші гріхи на хрест, вилікувати наші рани.

На сьомому кроці просімо Бога задовольнити наші потреби: щирої любові та прийняття, безпечності та цінності, важливості та визнання, комфорту, турботи та підтримки.

На восьмому кроці Господь вилікує наші рани. Нам потрібно тільки дотримуватися Його прикладу і не чинити більше ані наших гріхів, ані не згадувати наших кривдників: «Я бо буду милостив супроти їхньої несправедливосте, і їхніх гріхів не буду згадувати більше» (Євр. 8:12).

Дев’ятий крок – це прийняття нашого зцілення, це подяка Богу за почуті молитви, це прощення та мир, любов та милосердя.

 Готуючись до майбутніх свят, кожен із нас повинен пробачити минулі образи, щоби стати вільними від минулого. І тоді ми отримаємо дар прощення, щоби розпочати нове життя з Богом.

Бог бажає зцілити наші рани, задовольнити всі наші потреби. Будьмо готовими прийняти всі дари, котрі Він приготував для нас в ці дні Різдвяних свят, щоби поділитися радістю з іншими.

Фото: pixabay.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *