Свято Урочистого Причастя на нашій парафії

Сьогодні, 28 травня 2017 року Божого, в  Церкві Святого Миколая с. Гвізд відбулося Урочисте Причастя дітей, які напередодні вперше приступили до Святої Тайни Сповіді.

Причастя духовно збагачує та зміцнює кожну дитину, стає перепусткою в надзвичайний світ життя з Богом. Воно стає приводом, щоби об’єднати всю родину в єдину спільноту. Під час приготування до Першої Сповіді діти, під керівництвом п. Мар’яни, проходили науку, вивчали катехизм, правди віри.

Це піднесене духовне свято розділяв із парафіянами села гість, який прибув із Польщі, о. Василій (Олег Кепещук), ЧСВВ. В своєму слові-привітанні він побажав дітям залишатися в такому ангельському вигляді, в якому вони перебувають у Церкві, берегти в своєму серці Ісуса, пам’ятати цей день, який має стати для них найважливішим та найпрекраснішим днем у їхнього житті. Батькам подякував за те, що прищеплюють своїм дітям правди християнської віри та приводять їх до Церкви.

Після Божественної Літургії діти отримали з рук о. Миколи Гаврилюка, адміністратора Церкви Святого Миколая, пам’ятки урочистого Святого Причастя та прославляли Ісуса Христа у віршах, які так радісно звучали з їхніх уст.

Отець Микола побажав дітям закарбувати цей день в їхній пам’яті на все життя, адже Сам Господь сьогодні увійшов до їхніх сердець. Також подякував катехитці п. Мар’яні за витривалість у підготовці дітей, бажаючи для усіх любові та уділяючи Боже благословення.

Звертаючись до батьків, о. Микола Гаврилюк подякував їм за зусилля у християнському вихованні дітей, заохотивши і надалі виховувати їх у християнській вірі та прикладом свого власного життя передавати дітям любов до Бога і ближніх.

Світлана Гаврилюк

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *