Свято Матері на нашій парафії

Щороку, у другу неділю  травня, відзначається День Матері. В цей особливий день ми дякуємо нашим матусям за дар життя та їхню невтомну працю.

Сьогодні, 14 травня, після Святкової Літургії на нашій парафії відбулись урочистості з нагоди Дня Матері. Отець Микола привітав усіх матерів із їхнім «професійним святом», адже праця матері не знає ані вихідних, ані лікарняних. Мама завжди піклується своїми дітьми та родиною 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Діти, під керівництвом п. Надії Іванівної Пицюк, підготували невеликий концерт. Наприкінці виступу всім присутнім матерям та бабусям були подаровані квіти.

Для довідки: День матері відзначається щороку в другу неділю травня у 85 країнах світу, включаючи Україну. В інших країнах також існує аналог цього свята, але він припадає на інші дні.

Свято виникло у США. У 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір. Анна написала зворушливі листи до державних установ, законодавчих органів і видатним особам з пропозицією один день року присвятити вшануванню матерів. Першим визнав День Матері офіційним святом штат Вірджинія у 1910 році.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *