Просімо Бога про неможливе

«Візви до мене, і я обізвусь і об’явлю тобі велике і незбагненне, чого ти досі не знав» (Єр. 33:3).

Кожен із нас колись потрапляв у таку ситуацію, з якої, здавалося, немає жодного виходу, тоді ми розуміли, що ані логіка, ані таланти, ані освіта та й самі гроші не можуть вирішити дану проблему.

Перебравши всі можливі варіанти, відкинувши власні сили, ми, все ж таки, звертаємося до Господа. Бо тільки Він Один може зробити неможливе. Молитися Богу й просити Його допомоги ніколи не пізно. Бог колись сказав пророку Єремії, котрий жив в часи Даниїла, ці надихаючі слова: «Візви до мене, і я обізвусь і об’явлю тобі велике і незбагненне, чого ти досі не знав» (Єр. 33:3).

Даниїл просив у Бога духовної мудрості, коли цар Навуходоносор звернувся до нього з проханням пояснити його сон. Даниїлу був потрібен Господь, Котрий показав би йому те, що він сам ніколи не зміг би розуміти. Сам він ніколи б не зрозумів сон царя, але тут а допомогу приходить Господь і в одну мить все роз’яснює.

В Святому Письмі є такі слова: « Ви не маєте, бо не просити» (Як. 4:2). Дуже часто ми просто ігноруємо Божі дари й таланти тільки через те, що ніколи Його про це не просимо.

Якщо б ми подивилися на своє життя, то побачили б, що в нас було чимало важких труднощів та обставин, котрі ми самостійно не могли вирішити. Тоді ми розпочинали молитися і просити у Бога допомоги. І Він допомагав все те залагодити, виправити, покращити. Господь завжди відповідає. Адже наше життя – це серія Його відповідей на наші молитви. Пам’ятаймо тільки, що Він завжди бажає для кожного із нас добра і чекає, коли ми Його про це попросимо.

Фото ілюстративне: jcomp – www.freepik.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *