Христос Воскрес!

Дорогі у Христі брати та сестри, вітаю усіх Вас із світлим, радісним, величним празником Христового Воскресіння. Для кожного із нас наступили важкі часи: випробовування нашого смирення, милосердя, любові, вдячності, віри. Якими б не були похмурими дні, якими б не були важкими обставини, якими б безнадійними не видавалися ситуації, якими б страхітливими не були новини – це все мине, як швидкоплинна річка, бо нам допомагає Господь.

Ісус воскрес із мертвих – це новина, яка повинна підбадьорювати нас у найтрагічніші та найстрашніші дні історії нашого життя. Ісус помер за нас, зруйнував силу диявола, простив наші гріхи, дарував нам Вічне Життя. Нам лишається тільки прийняти Його, слухати Його, довіряти Йому, і, звичайно, дякувати за все, що відбувається з нами.

Бажаю Вам у цей величний, світлий та радісний празник Христового Воскресіння віри, наснаги, розуміння, терпеливості. Нехай світло Воскреслого Христа розвіє морок хвороби, яка окутала цілий світ, дасть сил вистояти, щоби і надалі прославляти Господа.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *