Де живе Бог

magelanovoНа сьогоднішній час, все більше вчених, котрі працюють в різноманітних напрямках біології, переходять на сторону креаціонізму – напрямку в біологічній науці, котрий переконаний, що виникнення Землі, життя на ній і людина стали результатом божественного творення.

Звичайно, що багато учених вірили в процес еволюції, але тепер, коли на світ з’явилися величаві та багато чисельні наукові докази, вони переконалися, що теорія еволюції поступається достовірній моделі походження світу – теорії створення.

Як бачимо, все частіше можна зустріти статті чи публікації, де говориться, що все живе на нашій планеті появилося не в процесі еволюції, а було кимось створене. Така переміна їхньої думки відбулася не через працю та вчинки праведників, а в результаті досліджень.

Що ж дізналася наука про походження життя на нашій планеті, хто його створив, де живе Творець, де знаходиться рай?

Буквально декілька років назад німецькі астрономи оприлюднили сенсаційне відкриття: вони, ніби знайшли місто на небесах, куди за їхнім глибоким переконанням «прописаний» Бог. Про це світові відкрив досить респектабельний та серйозний німецький журнал «Шпігель», на сторінках якого разом із статтею на цю тему була розміщена дивовижна фотографія: в самому центрі було зображена велика біла «Магелланова хмара», яка знаходилася дуже далеко від нашої планети Земля. Фотографію вдалося зробити за допомогою унікальної камери, котру створили вчені Інституту астрономічних досліджень імені Макса Планка, який знаходиться в німецькому містечку Гейдельберг.

Ця камера, яка одночасно є і телескопом, і фотоапаратом – єдина у світі. Вона має дуже високу точність глибини різкості. Як пише на своїх сторінках не менш відома газета «Більд», «Магелланова хмара» уособлює собою якусь зоряну систему, яка розміщена десь в «південному небі».

Чому  астрономи так переконані, що саме це місце повинно бути «штаб-квартирою» Бога? Все дуже просто.

Дослідники, історики та природознавці роздумували таким чином: у всі часи та століття художники намагалися якось зобразити на своїх картинах місто, де «живе» Всевишній, прагнули пояснити тайну Його місцезнаходження. Особливо наполегливо це робилося в епоху Ренесансу.

Вчені вирішили і собі порівняти небо, зображене на полотнах відомих митців, з фотографіями, зробленими в космосі, і, на своє превелике здивування, побачили зовсім незвичайну річ: художники всі як один досить чітко зобразили район Маггеланової хмари. «Складається враження, що старі митці мали в своєму розпорядженні суперкамеру», – пише газета «Більд». Ось чому вчені залишаються впевненими, що саме це місце є «штаб-квартирою» Бога.

Біблійні факти

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *