Піст потрібен для кожної людини

Ісус навчає нас, що піст має стати  обов’язком кожної людини. Коли фарисеї запитали Ісуса, чому Його учні не постять, то Він відповідає: «Чи ж; можете примусити постити весільних гостей, поки молодий з ними?. Прийдуть дні, коли візьмуть від них молодого, тоді будуть постити в ті дні» (Лк. 5:34-35).

Саме тоді вони будуть постити. Ісус очікує, що Його учні будуть робити те, що робить і Він. Ісус постив, за словами апостола Павла, Він є прикладом для нас у всьому: «Власне, на це ви покликані, бо й Христос страждав за вас також, лишивши вам приклад, щоб ви йшли його слідами» (І Петр. 2:21). «Учень не більший за вчителя, але, навчившися, кожний буде, як його вчитель» (Лк. 6:40).

Гарний приклад підтвердження Божої нагороди ми знаходимо в книзі пророка Даниїла. Під час вавилонського полону пророк постив: «Я не їв ніякої вишуканої страви, м’яса й вина не брав до уст та й не намащувався мастями, доки не минуло повних три тижні» (Дан. 10:3). За це Бог благословляє його, зробивши його наймудрішим серед усіх сучасників.

Піст чинить надзвичайні речі. Через піст в наше життя приходить здоров’я та зцілення тіла, фінансове благополуччя та Боже благословення. Якщо ми прагнемо наблизитися до Бога, якщо ми потребуємо Його, то маємо пам’ятати, що нічого неможливого для нас немає. Адже піст перетворюється для нас на таємне джерело сили.

«Ісус же, повен Святого Духа, повернувся з-над Йордану, і Дух повів його в пустиню, де сорок день його спокушав диявол; і протягом тих днів Ісус не їв нічого. Коли ж вони скінчились, він зголоднів» (Лк. 4:1-2)

За матеріалами книги Джентезен Франклін «Піст»

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *