Хабар повертається бідою. Соціальний ролик

corypciaУкраїнська режисерка зняла соціальне відео про те, як хабар може обернутися людям, які цим зловживають, найбільш неочікуваним способом.

Своє відео Юлія Мироненко виклала на Facebook-сторінці, пояснивши, як на її думку, працює ефект бумеранга.

«Я плачу хабар. Іноді так легше, щоб уникнути відповідальності. Той, хто його отримав, заплатить далі. За речі, що інакше не міг би собі дозволити. Речі, що у країні без корупції здавалися б неможливими. І біда приходить у дім. Не до когось незнайомого, не до сусідів, не до друзів. Біда приходить до мене», – поділилася Юлія.

У відео порушники прав на дорозі платять хабар за порушення правил, патрульний, який його приймає, платить за свою посаду, а його керівництво – за сина, який ледь закінчив медвиш. Коли новоспеченому лікареві потрібно приймати пологи, дитина народжується із невиліковною вадою. Якби не було хабарів – не виникло б і цієї біди, вважає режисерка.

За матеріалами: Українська правда. Життя

Джерело: CREDO