Не проґавмо Різдво нашого Спасителя

Різдво Господа і Бога, і Спаса нашого Ісуса Христа. Запам’ятаймо цю назву, бо сьогодні, як і колись, сили зла прагнуть замінити це святкування, применшити вагу цього свята, затратити його значущість та важливість.

Що такого особливого відбулося більше, як дві тисячі років тому? Чому таким важливим для кожного із нас є Різдво Господа і Спаса, і Бога нашого Ісуса Христа?

Людина відпала від Бога, духовно заразилася смертельною хворобою – хворобою гріха. І від цієї хвороби ніхто і ніяк не може її зцілити. І людина сама себе від гріха спасти не може. І скільки б не приходило різних вчителів до Христа, і скільки б не прийшло ще після Нього, і ще прийдуть… – жоден із них не може здійснити найголовнішого: спасти людину, спасти людину від гріха.

І навіть тоді, коли Христове світло розпорошується по цілій землі, диявол намагається відволікти серце людське, розум людський, а найголовніше, душі людські від найголовнішого, заради чого ми святкуємо Христове Різдво. Що означає для нас з вами Різдво Господа і Бога, і Спаса нашого Ісуса Христа?

Одні говорять: це давня традиція, яка включає в себе веселощі та святкування, ялинку та розваги, пісні та танці.

Ще інші кажуть: що найголовніше в це свято подарувати один одному подарунки, сісти за багатий стіл. І навіть неможливо зрозуміти, коли по телевізору рекламують: «З Різдвом, Кока-Кола», чиє Різдво вони святкують? Про що вони говорять?

Дивно те, що чимало християн починають дискутувати, сваритися, доказувати свою правоту, коли саме повинно святкуватися Христове Різдво: 25 грудня чи 7 січня? Чи по старому чи новому стилю? Не втрачаймо ваги цього свята, не намагаймося переключити свою увагу на чвари та роздори у цей світлий та радісний празник. Бо є тільки Різдво Господа і Бога, і Спаса нашого Ісуса Христа.

І хто б не вносив роздори в наші серця, ми повинні завжди пам’ятати, що означає це свято. Це – день нашого із вами спасіння. Бо Бог воплотився та став людиною. Бог прийшов у тілі, і нашу гріховну сутність з’єднав із Своєю Божественною. І Він, як Боголюдина, переміг гріх та відкрив нам райські двері. І саме у цьому є сенс Різдва Господа, і Бога, і Спаса нашого Ісуса Христа.

 Ми маємо єдине світло – Спасителя світу Господа нашого Ісуса Христа.  Він просвічує наші душі. Він освячує нас. Нам потрібно просити у Нього те, що принесли Йому мудреці. Вони принесли Йому золото, як царю; вони принесли Йому ладан, як Богу; вони принесли Йому миро, як людині, котра повинна постраждати та померти.

Віддаймо належно шану цьому святу, прославляймо Бога, і Спаса нашого Ісуса Христа, бо через Нього ми отримали спасіння та Небесне Царство.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *