Гвізд відзначив 25-ту річницю Незалежності України

Den_NezaleznostiСвяткування цьогорічного дня Незалежності традиційно розпочалося із подячної-святкової Літургії в Церквах села (Церкві Святого Миколая, Церкві Преображення Господнього та Церкві Архистратига Михаїла (УПЦ КП)).

Святкові дійства продовжив подячний Молебень в центрі села біля символічної могили полеглим героям України, в якому взяли участь священики: о. Микола Гаврилюк, о. Іван Гедзик та о. Любомир Траско (УПЦ КП), сільський голова Д.Ф. Кріцак та жителі села. Святкову програму продовжив концерт, який підготували працівники Гвіздського сільського Будинку Культури. Найменші жителі села з нагоди дня народження України приготували запальний танець. На завершення концерту із словами привітання до присутніх звернулися священики, сільський голова та директор школи, В.А. Муляр. Вкінці всі присутні заспівали Гімн України.